Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Individuální trénink náboru

INTERNSHIP: Získejte jistotu v oblasti celého náboru pod dohledem odborníka s praxí!

Načerpali jste spoustu nových informací na našich seminářích, ale pořád máte obavy z praxe?

Jste si jisti, že vždy získáte od uchazeče odpověď na svou otázku?

Ocenili byste mít jistotu v rozpoznávání vykonavače od výkonného?

Stále máte pochybnosti při odhalování motivace uchazeče?

Poznali jste již na vlastní kůži riziko přijetí kandidáta bez ověření referencí?

Toužíte po tom být si jisti v oblasti celého náboru?


Pokud jste si aspoň na jednu z otázek odpověděli "ano" a absolvovali jste naše klíčové semináře, pak je právě Internship tím pravým tréninkem pro Vás!

Internship od Performia - trénink pohovorů

Tento trénink trvá zpravidla 2 dny, je vždy pouze pro jednoho účastníka a vede ho trenér, konzultant a personalista v jedné osobě. Ten zasvětí účastníka do procesu výběrového řízení a předvede mu „naživo“, jak se dá pohovor vést se vším všudy. Druhý den vede pohovory sám účastník pod dohledem trenéra.

Jistota účastníka v tom, jak dělat pohovory s výsledkem, se s každým dalším pohovorem násobí.

Pro koho je Internship určen?

Internship může absolvovat kdokoliv, kdo absolvoval alespoň tento seminář od Performia: Jak vytvořit a udržet skvělý tým.

Co řekli o Internshipu klienti?

„Dodalo mi to jistotu a schopnosti rozpoznat správně produkt uchazeče. Už jen samotná možnost se celé dva dny zabývat se skutečným profesionálem mým oborem, který mám tak ráda, ale je tak těžký, je pro mě ÚLEVA. ÚLEVA v tom, že vím, co chci dělat lépe a na co tak lpět nemusím. Oceňuji také technickou pomoc se tříděním a administrací výběrového řízení. Iva je výborný kouč a dělá svou práci poctivě a s nadhledem. Pro mě osobně byl tento trénink asi dosud nejhodnotnější a šitý na míru.“

Jana Lagová, GUMEX, spol. s r.o.

"Určitě tento seminář byl pro mne velký posun v mé profesi personalisty. Mnoho nových poznatků a rozšíření znalostí z dřívějších seminářů. Konkrétně – ověřování motivace, ověřování produktivity. V této oblasti jsem měla dost velké nedostatky. Po tomto zaškolení mám již dost informací, abych získávala pro naši firmu pouze produktivní a dobře motivované lidi."

Marcela Říhová, jazyková škola LITE

"Praktické zkoušení teoretických znalostí nabytých na semináři bylo úžasné. Naučila jsem se lépe chápat tipy, které jsem dostala dříve na semináři, protože jsem to konfrontovala s realitou. Děkuji moc za zpětnou vazbu a dobré rady."

Petra Nožková, Comperio, s.r.o.

Přečtěte si rozhovor s našemi klientkami o tom, jaké efekty u nich tato služba měla + pohled naší dodavatelky Ivy Schulzové. 

Chcete o Internshipu vědět více? Kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme všechny otázky!

  Pole označená * jsou povinná.