Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Prověření pracovních výsledků

Pokud známe kandidátovy pracovní výsledky, statistiky a trendy, kterýcz dosáhl v předchozích pozicích nebo společnostech, můžeme se značnou jistotou předpokládat podobnou produkci v naší firmě. A proto ověřujeme u uchazečů produktivitu (zaměření na dosahování pracovních výsledků). Chcete mít jistotu, že má uchazeč o dělnickou pozici dobrý předpoklad k tomu, že bude ve Vaší firmě přinášet hodnotné výsledky? Obsazujete právě dělnickou pozici a neumíte se rozhodnout, koho z kandidátů vybrat? Pak právě tento dotazník potřebujete!

Tento dotazník jsme vytvořili na základě praktických zkušeností s výběrem na dělnické pozice. Výcházeli jsme z klasického dotazníku "Ověření produktivity", který jsme přizpůsobili právě dělnickým pozicím!

Kandidáti na tyto pozice vyžadují jasnost, rychlost a jednoduchost. A toto právě tento dotazník splňuje!
Dotazník máme v češtině, slovenštině a angličtině.

Co dle našich zkušeností používáním dotazníku získáte?

  • Kvalitnější odpovědi díky uchazečovu lepšímu porozumění otázkám.
  • Základní informace také o motivaci kandidátů na dělnické pozice.
  • Větší ochotu kandidátů, kteří nejsou příliš zvyklí dlouho pracovat na počítači.
  • Díky přidaným otázkám k motivaci více informací od kandidátů, kteří běžně nevyplňují více dotazníků za sebou.
  • A v neposlední řadě samozřejmě jistotu, že má (či nemá) Váš kandidát velmi dobré předpoklady k tomu mít u Vás hodnotné výsledky.

Komu je dotazník Prověření pracovních výsledků určen?

Dotazník je určen pouze pro dělnické pozice - je právě pro ně speciálně upraven. Obsazujete-li jiné pozice, využijte dotazník Ověření produktivity.
Dotazník máme v češtině, slovenštině a angličtině.

Co říká o svých zkušenostech s testováním kandidátů na dělnické pozice Jana Jedelská?

Zeptali jsme se paní Jany Jedelské, personální manažerky z firmy Karel Kaňák, s.r.o., proč vlastně posílat dotazníky i kandidátům na dělnické pozice.

Jana Jedelská - Karel Kaňák

Proč jste se rozhodla dávat dotazníky i dělnickým pozicím?

Protože jsme výrobní společnost a dělníci jsou srdcem celé firmy. Oni jsou ti, kteří produkují a za jejich kvalitně provedenou práci nám zákazníci platí. Jsou to velmi důležité pozice v naší společnosti a zaslouží si při výběru stejnou péči jako administrativní pracovníci (samozřejmě bez IQ testu, či angličtiny). Hodně nám záleží na tom, abychom na těchto pozicích měli produktivní a „outflow motivované“ pracovníky, kteří za naši firmu dýchají. Dotazníky mi již na začátku pomohou odfiltrovat uchazeče, kteří by tyto podmínky neplnili, a tím šetří můj čas i firemní peníze.

Co vám výsledky dotazníků přinášejí?

Informace o produktivitě a motivaci daných uchazečů. Na osobní schůzku si poté zvu pouze ty, kteří plní naše základní podmínky, díky čemuž ušetřím svůj čas, který můžu věnovat jiným aktivitám.

Jak se vám tento postup osvědčil v praxi?

Velmi. Eliminujeme tím množství kandidátů, kteří pro nás nejsou zajímaví, a vyvarujeme se pohovorům, které jsou pro nás ztrátou času.

 

Toto mne zajímá. Kontaktujte mne.

  Pole označená * jsou povinná.