Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Březen v Performii patří licencím a osobnímu tréninku

Zveřejněno: 03.03.2016 | 09:51
Autor: Barbora Hartmannová

Znáte naše testy a dotazníky, které je možné využívat k výběru a hodnocení zaměstnanců? A víte i to, že je možné tyto testy využívat neomezeně v rámci licence k on-line systému Performia? Možná právě Vás bude zajímat, že jsme březen 2016 vyhlásili měsícem licencí a osobního tréninku.


Březen – měsíc licencí spočívá v tom, že ti, kdo zvažují licenci k používání on-line systému Performia, chtějí tedy neomezeně využívat naše testy a dotazníky a čerpat další výhody, mohou získat až celý 1 den Internshipu (osobního tréninku) v hodnotě 12 000 Kč zdarma!

Stačí jen mít za sebou seminář Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál a spustit licenci k využívání on-line systému v průběhu března 2016.

Co je Internship?

Jednoduše jde o individuální trénink náboru pod vedením odborníka a zkušeného profesionála z řad Performia, který má za cíl dodat Vám v oblasti najímání jistotu.

  • Načerpali jste spoustu nových informací na našich seminářích, ale pořád máte obavy z praxe?
  • Toužíte získat plnou jistotu v oblasti celého náboru a díky tomu licenci využít naplno?

Pak je tento trénink přesně pro Vás!

Chci zjistit více o Internshipu.

A proč využívat on-line systém Performia?

  • Získáte možnost neomezeného čerpání testů.
  • Budete mít podporu odborníků při výběrovém řízení či hodnocení zaměstnanců.
  • Nebude Vám chybět pravidelný přísun inspirace díky setkání VIP klientů Performia, kteří licenci k on-line PERFORMIA systému mají také a kteří se potýkají možná se stejnými problémy při najímání jako Vy.

Více o licenci si přečtěte TADY.


Chcete vědět o BŘEZNU – MĚSÍCI LICENCÍ a OSOBNÍHO TRÉNINKU a o tom, jak získat Internship k licenci zdarma? Ozvěte se nám přes formulář níže.

 

  Pole označená * jsou povinná.