Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

VIP klienti se sešli na dalším z našich pravidelně pořádaných BRUNCHŮ

Zveřejněno: 31.08.2017 | 11:00
Autor: Lenka Komorousová

Naším milým hostitelem na snídani Performia brunch time byla firma Carl Stahl & spol. s r.o.. Na tomto setkání si naši VIP klienti, kteří plně využívají naše know-how, předávají úspěšné akce z praxe. Setkání bylo plné vzájemné inspirace a diskuze na téma: „Kde brát kandidáty a nekrást“. 

 

Toto setkávání je změřeno na sdílení úspěšných zkušeností mezi klienty ze zavádění Performia systému a celkově personalistiky do firemní praxe. Klienti mají možnost inspirovat a nechat se inspirovat a získat odpovědi na své otázky.

Brunch, Carl Stahl & spol. s r.o.
Dominik Kubík hovoří o tom, jak to ve společnosti Carl Stahl funguje

Položili jste si někdy otázku "Kde vzít kandidáty a přitom nekrást?". I když máte inzerát vyladěný a inzerujete, stále byste ocenili více kandidátů? Tímto tématem zahájila setkání paní Lucie Spáčilová a klienti jako první dostali nový
e-book, který napsala "50 plus 1 tip, kde hledat zaměstnance". Pro ostatní bude k dostání již zanedlouho.

Brunch, Carl Stahl & spol. s r.o.
Účastníci brunche se zájmem poslouchají výklad o společnosti Carl Stahl

S Firmou Carl Stahl & spol. s r.o. a jejím zaměřením nás seznámil Dominik Kubik, jednatel firmy. O příjemné pohoštění se postarala Martina Kostková. Moc děkujeme, že přijali hostitelskou roli a seznámili nás se svou firmou. Firma v současné době disponuje více než šedesáti pobočkami na pěti kontinentech. Svým zákazníkům poskytují komplexní služby v oblasti lanové, zdvíhací, bezpečnostní a vázací techniky. Pokud si chcete udělat konkrétní představu, podívejte se na krátká videa přímo zde.

 

Chcete se přidat do naší diskuze? Více o tom, jak se stát naším VIP klientem, a o tom, co to je on-line systém Performia se dozvíte ZDE.