Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Další šéfové firem a personalisti odhalili tajemství úspěchu při výběru pracovníků

V době od 15. do 19. června proběhl další oblíbený seminář s názvem Tajemství úspěchu při výběru pracovníků. Několik dalších šéfů firem a personalistů se naučilo, jak vybrat toho nejlepšího zaměstnance a zapojit ho do svého týmu.

Účastníci semináře se neučili pouze najít toho nejlepšího, ale také dobře rozeznat toho nevhodného kandidáta ještě před pohovorem. Díky podrobnému probrání výsledků našeho U-testu (testu osobnosti) se dozvěděli, jak rozeznat, zda je kandidát opravdovým tahounem nebo někým, kdo se rád pouze veze a ve firmě nám příliš nepomáhá. Toto se běžně před pohovorem, a většinou ani na pohovoru, odhalit jen tak lehce nedá, pokud však použijete například U-test (test osobnosti) a víte jak na to, je to mnohem snazší.

Kromě práce s testy se účastníci naučili zjistit, zda je kandidát opravdu produktivní , a již umí správně motivovat nového zaměstnance.


Všichni byli velmi pracovití a hodnocení kandidátů jim šlo opravdu dobře

„Seminář mi způsobil takovou malou, respektive velkou, profesní i osobní revoluci!“ říká Iva Schubertová, HR manažerka úspěšné firmy Copy General. „To, co jsem za poslední čtyři dny tréninku získala, se dá srovnat se čtyřletou praxí na pozici personalisty. Mám v ruce efektivní nástroje nejen pro získání těch správných zaměstnanců, ale také pro práci s těmi stávajícími.“

„Před seminářem jsem si myslel, že už vím o tomto tématu dost, ale nyní jsem schopen vyhodnotit opravdu každý detail jak u nových, tak u stávajících zaměstnanců,“ doplňuje jednatel společnosti Carl Stahl Dominik Kubik.

 

Všem účastníkům semináře děkujeme a už se těšíme, až budeme moci další naše klienty naučit, jak vybrat „toho pravého“ a usnadnit jim jejich práci.

Na další fotografie ze semináře se můžete podívat na našem Facebooku Dobrodružství personalistiky.

Více o U-testu nejdete tady a informace o trenérce Martě Machovské zde.