Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Dalším firmám jsme na přednášce předali praktické tipy k najímání

Zveřejněno: 25.10.2012 | 14:13
Autor: Barbora Hartmannová

Ve středu 24. listopadu jsme pořádali další přednášku na téma Jak efektivně vybírat zaměstnance, tentokrát to bylo v sídle naší firmy v Praze. Na účastnících byl vidět zájem o problematiku a také jsme si trochu popovídali o jejich zkušenostech. 


Kromě 4 faktorů důležitých při výběru zaměstnanců jsme hodně mluvili o produktivitě zaměstnanců a o tom, jak ji správně ověřit. Ačkoliv se některé informace zdají "jasné", někdy je velmi důležité si je shrnout, uvědomit a začít je používat v praxi, říkali si účastníci přednášky.

Atmosféra na přednášce byla velmi příjemná a moc nás těší, že jsme zase dalším lidem dali praktické tipy k tomu, jak si zjednodušit a zkrátit výběr zaměstnanců.


Výkonná ředitelka společnosti Performia Lucie Spáčilová mluvila například i o tom,
jací lidé mohou ve firmě existovat a jak je důležité dávat pozornost těm výkonným.


"Naprosté nadšení ze smysluplného přístupu přednášející, seč omezeni časem, dostali jsme maximum informací srozumitelně podaných," popsala přednášku Věra Navrátilová, jednatelka firmy Reko s.r.o.

"Výborný a srozumitelný přednes. Orientace  na praktická témata inhned uplatnitelná v praxi," okomentoval přednášku pan Petr Volšička, Unit Manager firmy MetLife Amcico pojišťovna a.s.

 

Děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru!