Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Efektivní výběr zaměstnanců zaujal v Praze další šéfy firem a personalisty

Zveřejněno: 11.04.2013 | 11:29
Autor: Barbora Hartmannová

Ve středu 10. dubna jsme pořádali v Praze další odbornou přednášku na téma efektivní výběr zaměstnanců. Účastníci akci shrnuli jako zajímavou a v mnoha směrech užitečnou.

Velký důraz byl během přednášky kladen na to, aby se účastníci při výběru nových zaměstnanců soustředili hlavně na jeho předchozí výsledky. Účastníci se naučili, jak ověřit, že je před nimi na pohovoru opravdu produktivní člověk a dozvěděli se nemálo dalších tipů k výběru zaměstnanců vůbec.


Kdo je "tahounem" a kdo Vaši firmu brzdí?

"Bylo fajn si najít čas na zamyšlení a propojení přednášených informací, rad a podnětů s praxí. Největším přínosem je uvědomění si toho, jak je výkonnost důležitá a jak můžeme pohovor více zaměřit právě na ověřování produktivity!" napsala po přednášce paní Věra Natšinová, manažerka pro lidské zdroje ze společnosti LOM PRAHA s.p."

"Velmi se mi líbí koncept zaměření se na výsledky, na což jsem se u pohovorů sice ptala, ALE nedůsledně a bez závěrečné TEČKY - ověření referencí. Takže děkuji , jsem obohacena," okomentovala přednášku paní Vendula Aubrechtová, personalistka ze společnosti Ginesio Plus a.s.


Účastníci přednášky o pauze diskutují s přednášející Lucií Spáčilovou

Děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru a budeme se těšit na případnou shledanou na dalších seminářích či na schůzkách.