Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Ihned použitelné v praxi, hodnotí účastníci právě proběhlé semináře

Zveřejněno: 28.05.2013 | 16:10
Autor: Barbora Hartmannová

V Praze jsme pořádali v termínu 23. až 27. května dva semináře, které mají od tohoto roku novou podobu. Ve čtvrtek a v pátek účastníci zjistili, jak vytvořit a udržet skvělý tým, od soboty do neděle se zase naši klienti učili, jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál. Přednášela Ing. Marta Machovská, senior konzultant a manažer oblasti Morava, a atmosféra byla skvělá.

"Oba semináře byly skvělé hlavně proto, že se tam sešli úžasní lidé. O každý detail se zajímali, pořád mezi sebou diskutovali a přemýšleli, jak jednotlivé informace použít ve svých firmách," řekla po seminářích přednášející Marta Machovská.

Zde si můžete přečíst, co napsali účastníci semináře hned po jeho skončení.


Co napsali po semináři Jak vytvořit a udržet skvělý tým?


"Jsem velmi spokojený a odnáším si mnoho poznatků, které mohu ihned zapracovat. Vidím, kde jsem dělal chyby a především proč,"
uvedl David Řípa, ředitel prodeje služeb ve společnosti 3A.CZ s.r.o.

"Dozvěděl jsem se odpovědi na své otázky, které vznikly při přípravě na naši expanzi. Informace jistě brzy použiji v praxi," uvedl jednatel společnosti Edolo Consult s.r.o. Aleš Bárta.


Soustředění při praktickém cvičení

Co napsali po semináři Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál?


"Skvělý seminář. Dozvěděla jsem se dost nových věcí, ale také oprášila své staré vědomosti a prohloubila je - což mi pomůže zlepšit výběr zaměstnanců,"
napsala personální manažerka firmy SYRMEX spol. s r.o. Jana Langrová.Spokojení účastníci semináře