Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Inspirativní snídaně ve společnosti Základní škola a mateřská škola BASIC, o.p.s.

Zveřejněno: 05.04.2017 | 11:00
Autor: Denisa Hrubešová

Již po několikáte jsme se setkali s našimi VIP klienty na Performia brunch time v Praze, na pravidelné snídani plné vzájemné inspirace. Brunch se konal ve firmě Základní škola a mateřská škola BASIC, o.p.s. a jeho tématem bylo „Kdy je nechat jít“.

Moc děkujeme ředitelce školy paní Svatce Kovářové za milé přijetí a zajímavou prezentaci o škole. V základní škole a mateřské škole BASIC vzdělávají děti tak, aby byly připraveny do života a byly úspěšné a šťastné. Není to práce jednoduchá, ale velmi důležitá a smysluplná. Byli jsme moc rádi, že jsme se mohli podívat přímo do školy.

Performia brunch time je setkání, které je zaměřeno na sdílení zkušeností přímo z praxe. Setkávají se zde klienti, kteří již plně využívají naše know-how ve výběrových řízeních a v práci se svým týmem.

Lucie Spáčilová zahájila setkání s tématem „Kdy je nechat jít“ (myslíme samozřejmě zaměstnance). Kladli jsme si otázky: „Kolik šancí dát a kdy je čas se rozloučit?“ „Podle čeho se řídit aby to bylo fér?“ Nebo třeba „Rozhýbu ho, nebo to nemá cenu?“ Následovala diskuze a úspěšné akce z praxe.

Lucie Spáčilová zahájila Brunch na téma „Kdy je nechat jít"
Lucie Spáčilová Performia

Ředitelka Základní a mateřské školy BASIC, o.p.s. Svatka Kovářová
Slatka Kolářová BASIC

 Svatka Kovářová nás provází školou
Slatka Kolářová BASIC

Více o tom, jak se stát naším VIP klientem, a o tom, co to je on-line systém Performia se dozvíte ZDE.