Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Konečně je na trhu informační systém pro malé firmy a podnikatele

Zveřejněno: 16.07.2013 | 16:36
Autor: Barbora Hartmannová

Na začátku března 2013 uvedla společnost IReSoft na trh unikátní informační systém IZIO, který nás zaujal hlavně tím, že pomáhá zjednodušit práci podnikatelům a malým firmám, které mají potenciál růst. Navíc mají možnost získat základní verzi systému zdarma.Cílem společnosti IReSoft bylo vytvořit systém, který bude velkou pomocí pro malé firmy, aby měli šanci vyrůst. Nový informační systém IZIO nabízí dokonalý přehled nad všemi zakázkami, vykazováním práce zaměstnanců i nad všemi náklady spojenými s realizací zakázek. Systém IZIO je dostupný přes klientskou aplikaci v počítači. Přístup kdykoliv a kdekoliv pak zajistí mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety s operačním systémem iOS a Android.

Jak jsme již uvedli, základní verzi systému IZIO je možno získat zcela zdarma. A pokud se firma rozroste, může si rozšířit možnosti systému navýšením licence za velmi nízký měsíční poplatek.

„Na tuzemském trhu existuje celá řada složitých a robustních informačních systémů, ale konečně je tady ucelený informační systém, který se specializuje výhradně na malé firmy, živnostníky a podnikatele. I malé firmy totiž mají potřebu mít přehled nad svým podnikáním, ale nemůžou si dovolit platit desítky nebo stovky tisíc za pořízení informačního systému,“ říká o systému IZIO Michal Hochman, produktový manažer společnosti IReSoft.

Díky systému získáte jasnou představu o výkonech vašich zaměstnanců, objemu nových i ukončených zakázek včetně jejich ziskovosti. O tom, jak IZIO celkově zjednodušuje podnikání a jak funguje, se můžete přesvědčit v krátkém videu.

Více informací o systému IZIO  můžete najít na www.izio.cz.