Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Leden byl v Performia ve znamení interních přednášek

Zveřejněno: 28.01.2014 | 10:07
Autor: Barbora Hartmannová

Druhá polovina ledna 2014 byl v Performia ve znamení interních přednášek pro naše významné klienty. Přednášeli jsme v Praze, ale i v Německu.

Ve středu 22. ledna jsme přednášeli pro firmu Gumex a hlavním tématem byla zejména motivace. V Praze pro tuto firmu přednášela výkonná ředitelka Performia Lucie Spáčilová


Lucie Spáčilová názorně ukazuje, jak nepříjemné je, když je zaměstnanec ignorován

"Přednáška mi dala minimálně to, že na svém oddělení více otevřu oči a budu se snažit více věnovat lidem v něm. Tím myslím, že je budu více a silněji motivovat, připomínat jim jak účel firmy, tak jejich účel na jejich pozici a jejich produkt. Celkově velmi děkuji za bezvadnou a příkladnou přednášku," uvedl jeden z účastníků interní přednášky.

V sobotu 25. ledna pak proběhla interní přednáška pro vedení firmy HARTMANN - RICO na jejich zasedání v Německu. Tento rok je v této firmě rokem produktivity, a právě na toto téma byla přednáška zaměřená. Přednášku v Německu dodala vedoucí obchodního týmu Morava Marta Machovská. Součástí přednášky byl také praktický trénink ověření produktivity a motivace.

"Výborné, především kombinací teoretického základu a praktického použití," okomentoval přednášku jeden z jejích účastníků.


Všem moc děkujeme za jejich účast a zájem projevovaný během přednášky, a těšíme se na další spolupráci.