Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Letní klíčové semináře rozšiřovaly účastníkům obzory

Zveřejněno: 25.07.2013 | 11:27
Autor: Barbora Hartmannová

V létě proběhly již tři klíčové semináře a blíží se termín dalšího. Jejich účastníci si i přes vedro, které museli vydržet, odnesli mnoho inspirace a zhodnotili semináře jako opravdu přínosné. Přečtěte si, co o seminářích řekli.


Co napsali po semináři Jak vytvořit a udržet skvělý tým?

"Výživný seminář. Popsal mi věci, které již používám, aniž bych o tom věděl, a hlavně ukázal další možnosti zlepšení v této oblasti. Nejvíce mne zaujaly informace o produktivitě a motivaci," uvedl pan Roman Havel, výrobní ředitel ve firmě Servis CLIMAX, a.s.

"Jsem spokojen. Opětovně jsem si s vaší společností rozšířil vlastní obzor," napsal po semináři v Brně 21. června pan Radek Jucha, obchodní ředitel společnosti KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o.

"Byl pro mne zajímavou změnou úhlu pohledu na to, jaká je "stupnice hodnot" při vyhledávání nových pracovníků. Nevím, jak se nám v praxi bude dařit aplikovat, ale určitě navrhnu vyzkoušení nového postupu. Ne vše bylo pro mne nové, ale utřídění vidím jako velký přínos," řekl na adresu proběhlého semináře Pavel Pelikán, obchodní ředitel z firmy AJP-tech, spol. s r.o.

Účastníci semináře si pilně psali a poslouchali všechny cenné rady. Zajímavostí je, že to tentokrát byla pouze "pánská skupina".


Co napsali po semináři Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál?

"Velice pozitivní. Pomohlo mi to rozklíčovat problémy v personální oblasti, které pro mě byly dlouhodobě těžko uchopitelné až nepochopitelné, a poznat možnosti motivace a efektivnější práce s mými podřízenými," okomentoval seminář 15. července v Praze Daniel Mikulka, obchodní ředitel společnosti GENEI, spol. s r.o.

"Dostal jsem doplňující informace, které mne přesvědčily o vhodnosti použití testu při výběru nových pracovníků. Děkuji," napsal ředitel společnosti UCHYTIL, s.r.o.


Vždy nás moc těší, když můžeme klientům předat hodnotné informace, o kterých víme, že mohou rovnou využít v praxi, a na základě kterých mohou vidět nějaký posun kupředu.

Všem účastníkům moc děkujeme za společně strávený čas a těšíme se na další společné vzdělávání!

  • Specializované semináře, které mohou znalosti doplnit a zase o něco rozšířit najdete TADY.