Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Máme již 3 jména klientů, kteří vystoupí na listopadové konferenci

Zveřejněno: 31.10.2014 | 09:37
Autor: Barbora Hartmannová

Víte už o konferenci na téma Moderní trendy v HR 2015? Konference, kterou pořádáme, se uskuteční 28. a 29. listopadu a vystoupí na ní mezinárodně známý odborník na řízení lidí Mårten Runow. Kromě něj ale vystoupí také několik klientů Performia. Kteří to jsou?

Aby konference byla konferencí, vytoupí v jejím průběhu kromě Mårtena Runowa také lidé z řad našich nejúspěšnějších klientů. Věříme, že jejich vystoupení pro Vás bude inspirativní.

Koho tedy na konferenci z řad klientů Performia uvidíte?

Dominik Kubik na konferenci Performia Dominika Kubika ze společnosti Carl Stahl & spol, s.r.o.

Ředitel úspěšné mezinárodní firmy, který svým působením na této pozici zvedl obrat firmy až na dvojnásobek bude mimo jiné mluvit o 2 chybách, které ve vedení firmy udělal a ze kterých se velmi poučil. 

Jana Pícková na konferenci Performia Janu Píckovou ze společnosti Účetnictví on-line, s.r.o.

Jak může být firma poskytující účetní služby personálně kreativní? Toto vám prozradí spoluzakladatelka, jednatelka a ředitelka společnosti Účetnictví on-line, s.r.o. Jana Pícková.

Libor Sedláček na konferenci Performia  Libora Sedláčka ze společnosti Gumex spol. s r.o.

Jak rodinná firma – specialisté na hadice – expanduje? O analýzu svých úspěšných akcí se s námi podělí ředitel rozvoje společnosti Gumex s.r.o. Libor Sedláček.

Ještě nejste na konferenci přihlášeni? Udělejte tak co nejdříve. Čím dříve se přihlásíte, tím nižší cenu za účast zaplatíte.


Chci se dozvědět více nebo se přihlásit.