Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Máme za sebou další PERFORMIA BRUNCH. U koho proběhl tentokrát?

Zveřejněno: 05.03.2018 | 13:45
Autor: Denisa Hrubešová

27. února 2018 proběhlo další ze setkání našich VIP licencovaných klientů. Tentokrát jsme se sešli u našeho klienta OMEXOM GA Energo s.r.o.. Jaké bylo téma brunche? To se dočtete níže.

 

PERFORMIA BRUNCH je změřen na sdílení úspěšných zkušeností mezi klienty ze zavádění Performia systému a celkově personalistiky do firemní praxe. Klienti mají možnost inspirovat a nechat se inspirovat a získat odpovědi na své otázky.

Naší hostitelkou byla paní Simona Svobodová, které tímto moc děkujeme za milé přivítání a prohlídku firmy. Firma OMEXOM GA Energo s.r.o. se zabývá výstavbou a rekonstrukcí vedení všech napěťových úrovní. Více jsme se také dozvěděli o Smart řešeních na klíč

Performia BRUNCH
Tématem setkání bylo „Absolventi, matky po mateřské...Vaše/naše zkušenosti a tipy k nezaplacení“

PERFORMIA BRUNCH
Paní Simona Svobodová nás provedla firmou a vysvětlila nám, jaký je účel jejich společnosti

Tématem setkání bylo Absolventi, matky po mateřské...Vaše/naše zkušenosti a tipy k nezaplacení. Na konci setkání se s námi klienti podělili o jejich úspěšné akce, které byly tak inspirující, že se jim až skoro nechtělo se rozejít. Dotkli jsme se i tématu, jak se pracuje s cizinci.

Další setkání bude v květnu přímo se zakladatelem Performie International Mårtenem Runowem. Máte se na co těšit.

Děkujeme za pohoštění a další skvělou inspiraci při výměně zkušeností s našimi VIP licencovanými klienty!

 

Chcete se přidat do naší diskuze? Více o tom, jak se stát naším VIP klientem, a o tom, co to je on-line systém Performia se dozvíte ZDE.