Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Mårten Runow a jeho tři dny v Praze

Zveřejněno: 10.05.2017 | 10:27
Autor: Barbora Hartmannová

Mezinárodně uznávaný spíkr v oblasti personalistiky Mårten Runow dorazil v minulém týdnu do Prahy, aby se zde zúčastnil hned třech událostí. Odpřednášel půldenní odborný seminář Tajemství úspěšného týmu, vystoupil na konferenci HR Meeting 2017: Jak si udržet klíčové zaměstnance a poslední den si našel čas na setkání s našimi VIP licencovanými klienty. A jak to celé vypadalo?

Seminář Tajemství úspěšného týmu proběhl 3. května 2017 v centru Prahy a zúčastnilo se ho 80 účastníků. Celkově tak seminář ohodnotili na krásných 92 %. Děkujeme!

Mårten Runow - Tajemství úspěšného týmu
Mårten Runow a jeho odborný seminář Tajemství úspěšného týmu

Účastníci přednášky se dozvěděli třeba to, že je důležité klást důraz na produkutivitu přijímaného člověka. Ke všemu pan Runow uváděl konkrétní příklady, které vždy k teorii nejvíce pomohou. Pan Runow dokázal lidi nadchnout, pobavit a přitom jim ještě předat pro praxi cenné informace.

Mårten Runow - Tajemství úspěšného týmu
Mårten Runow a jeho pověstné znázornění emocí

"Velmi inspirativně přiblížené skutečné praxi. I přes mou účast na všech odborných seminářích, přednáškách a při práci s testováním uchazečů, mě seminář dokázal stále stejně nadchnout. Vše je pro mě profesionální, skutečné a ověřitelné v praxi. Děkuji, že po skoro dvouleté zkušenosti s Performií mohu tvrdit, že také díky ní mě má práce stále více baví." říká o semináři personální ředitelka společnosti KROUŽKY, o.p.s. Sandra Tomsová. 

Konference HR Meeting 2017: Jak si udržet klíčové zaměstnance proběhla 4. května 2017 v pražském Erbia Congress Centru a Mårten Runow na ní přednášel na téma Jak vybudovat úspěšný tým. 

Mårten Runow Performia
Mårten Runow a jeho přednáška Jak vybudovat úspěšný tým

Mårten Runow a jeho pražský tým
Zleva: Hana Slačálková, Mårten Runow, Barbora Hartmannová

Na závěr se pan Runow zúčastnil 5. května společně s naší ředitelkou Lucií Spáčilovou setkání s našimi VIP licencovaným v příjemném prostředí Golfu Hostivař. Děkujeme panu Martinkovi, prezidentovi Golfu Hostivař za poskytnutí prostor a možnosti zahrát si s našimi klienty golf. 

S našimi klienty si vždy užijeme spoustu přijemných chvil a načerpáme vzájemně mnoho inspirace a rad ze zkušeností, které si předáváme. Níže Mårten Runow a Renata Drahošová, konzultantka Performia s našimi dlouholetými klienty Dominikem Kubikem a Martinou Kostkovou z Carl Stahl & spol, s.r.o.

Mårten Runow, Dominik Kubik, Renata Drahošová a Martina Kostková
Zleva: Dominik Kubik, Renata Drahošová, Mårten Runow, Martina Kostková

Lucie Spáčilová v rámci setkání klientů odpovídala na otázky z oblasti personalistiky. Slovo dostali i naši klienti, aby se podělili o svou poslední zkušenost s najímáním.

Renata Drahošová o najímání
Renata Drahošová, konzultantka Performia se dělí o svou poslední zkušenost s najímáním. 

Všem mnohokrát děkujeme za účast na akcích pana Runowa, pohledy zaujetí nás moc těšily a dokázaly nám, že práce, kterou děláme, má smysl.