Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Na dvou únorových přednáškách jsme současně přivítali přes 40 lidí

Přednášky Tajemství úspěšného šéfa a Jak efektivně vybírat zaměstnance se v únoru konaly zároveň v jeden den. Současně tak od nás 20. února získávalo tipy více než 40 lidí z Čech i z Moravy.

Ve čtvrtek 20. února jsme měli netradičně odbornou přednášku jak Brně, tak v Praze. Obě přednášející, Marta Machovská i Lucie Spáčilová, si pochvalovali příjemnou atmosféru a ochotu lidí na jendotlivými tématy přemýšlet a diskutovat.


Co napsali po přednášce Tajemství úspěšného šéfa v Brně?

" Velmi dobře řazeny užitečné informace pro oblast personalistiky. Využiji aktuálně i do budoucna na zefektivnění našich výběrových řízení i při upřesnění procesů hodnocení stávajících zaměstnanců. Obecně se cítím informačně kmpetentnější  (v personální oblasti řízení)," uvedla ředitelka občanského sdružení IQ Roma servis.

"Velmi přínosné pro rozpoznání těch správných, jejich výběru a častých chyb, kterých se vfe své praxi dopouštím," napsal manažer distribuce Jakub Čech z firmy Sika CZ, s.r.o.

A co napsali po pražské přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli?

 

 

 

 

 

 

 Pražská seminární místnost byla téměř plná a o přestávce se strhla diskuse na právě probraná témata.

"Naprosto nové bylo pro mne ověření produktivity a náměty a otázky, jak toto ověření provést. Toto jistě využiji. Celkově se mi přednáška líbila, celý obsah, nebylo nic, co by bylo řečeno zbytečně či od věci," zhodnotila personalistka z firmy Podzimek a synové Žaneta Zemanová.

"Velmi mě zajímalo rozdělení lidí ve firmě - je to velký přínos. Uvědomila jsem si, do jakých kategorií spadají mí podřízení. Přednáška byla skvělá," popsala přednášku Lucie Šťastná, provozní ředitelka ve firmě TITBIT, s.r.o.
Všem účastníkům děkujeme za účast a příjemně strávený čas s nimi!