Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

"Neumí svou produkci změřit? Pak se jen vezl!"

Zveřejněno: 12.12.2012 | 14:47
Autor: Barbora Hartmannová

V období od 7. do 11. prosince jsme pořádali další seminář na téma Tajemství úspěchu při výběru personálu. Seminář byl opět plný důležitých tipů a zajímavých postřehů.

Sedm zástupců firem si kompletně natrénovalo efektivní výběr zaměstnanců. Dozvěděli se spoustu užitečných rad a panovala tu příjemná atmosféra.

Máme pro vás jednu větu, která zde mimo jiných zazněla:

"Kandidát si nepamatuje, kolik toho v bývalé firmě vyprodukoval? Nedokáže svou produkci nijak změřit? Pak je to ten, který se pouze vezl!" říká Marta Machovská, trenérka semináře.

 


A co řekli účastníci?

"Informace, které jsem dostala na semináři, jsou pro mě velmi hodnotné. Začala jsem více rozumět chování lidí a jejich psychologii. Pro vedoucího pracovníka je velmi důležité pochopit své podřízené. Moc děkuji za sdělená data a za pomoc a tipy pro budování firmy. Docela se těším na vyhodnocení dotazníků u kandidátů a stávajících pracovníků."

Oksana Bochoková, KSENA s.r.o.

"Seminář mi přinesl mnoho poznatků týkajících se snazšího výběru nových zaměstnanců. Především cílené otázky zjišťující produktivitu a motivaci uchazeče jsou bohatým přínosem."

Daniela Strnadová, Zahradnictví Hrdlička s.r.o.

 

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se  na další spolupráci.