Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

"Oceňuji, že přednášející je člověk z praxe," uvedl účastník semináře

Zveřejněno: 13.09.2013 | 11:47
Autor: Barbora Hartmannová

Od 5. do 10. září jsme na 3 seminářích v Praze předali účastníkům další cenné informace. Šlo o naše 2 klíčové semináře a také o jednodenní seminář na téma produktivita zaměstnanců.

Účastníci oceňovali hlavně informace podložené praxí. Co o seminářích napsali po jejich skončení, si můžete přečíst níže. Názory účastníků je vždy to, co řekne o proběhlých seminářích nejvíce.

Seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým

"Seminář mi pomohl uvědomit si, a doufám, že i aplikovat, postupy při přijímacím pohovoru. Paní Marta skvěle reagovala na kolektiv a jejich otázky a vysvětlovala. Někdy je skvělý příklad základem pochopení," uvedla Lenka Lálová, asistentka ředitele ve firmě 3E Praha Engineering, a.s.

"Seminář se mi velmi líbil, kvalita přednášky - prezentace problému - byla vynikající. Dozvěděla jsem se nové tipy a návody: jak rozpoznat produktivitu, motivaci u nových zaměstnanců, jak hodnotit stávající zaměstnance, jak nastavit vnitřní komunikaci ve firmě," shrnula Regina Zachová, personalistka z Botanické zahrady hlavního města Prahy.


Rozesmátí účastníci semináře "Jak se vyznat v lidech
a využít jejich potenciál". Někteří z nich absolvovali i ten
předchozí "Jak vytvořit a udržet skvělý tým".

Seminář Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál

"Děkuji za velmi srozumitelně a zábavně předané informace. Velmi kladně oceňuji skutečnost, že přednášející je člověk z praxe," napsal Petr Bábuněk, jednatel firmy Furnital Czech, s.r.o.

"Seminář mě profesně velice posunul kupředu. Získané informace jednoznačně povedou k zefektivnění mé práce a také k rozvoji naší firmy. Tento seminář jednoznačně doporučuji," uvedl Radim Kostaňuk, personální ředitel ve společnosti Lightway, s.r.o.

"Příjemně mě překvapila komplexnost problematiky. Mnohdy je to o pohledu na věc i na život. Musím říct, že mi je tento přístup velmi blízký. Děkuji," napsala Silvie Bracháčková, asistentka prorektora Vysoké školy báňské - Technická univerzita Ostrava.


Účastníci semináře o produktivitě procvičili také
její ověření u kandidáta.

Seminář Produktivita: Klíč k úspěchu vašeho týmu

"Doufám, že získané informace budou klíčem k úspěšnosti našeho obchodního týmu," zhodnotila Alena Švecová, vedoucí obchodního oddělení ve firmě Bel Stewart, s.r.o.

Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na další setkání. Třeba na semináři "Interní PR a firemní kultura", který se bude konat 6. listopadu!