Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

PERFORMIA BRUNCH: V Praze a Brně proběhlo další setkání VIP klientů

Zveřejněno: 21.11.2017 | 06:47
Autor: Denisa Hrubešová

V listopadu hned dvě setkání našich VIP licencovaných klientů, a to v Praze a Brně. Tématem tentokrát bylo „Úspěšné využívání dotazníků v praxi“. Setkali jsme se ve firmě LIKOV s.r.o. a ACCOR Hotel CZ, s.r.o.. Pojďte se podívat na to, jak to vypadalo.

 

PERFORMIA BRUNCH je změřen na sdílení úspěšných zkušeností mezi klienty ze zavádění Performia systému a celkově personalistiky do firemní praxe. Klienti mají možnost inspirovat a nechat se inspirovat a získat odpovědi na své otázky.


7. listopadu 2017 proběhlo toto setkání ve firmě LIKOV s.r.o., kde nás pohostila Petra Rampulová, Radek Toman a Pavel Burant. Firma LIKOV s.r.o. je rodinná firma a je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. 

Klienti, kteří s Performií již spolupracují delší dobu, se podělili o své zkušenosti z praxe. Nováčci naslouchali a čerpali inspiraci.


Tématem dne byla diskuze o firemních auditech.PERFORMIA BRUNCH LIKOV s.r.o.
Tématem dne byla diskuze o firemních auditech.

PERFORMIA BRUNCH LIKOV s.r.o.
Velké stroje, ohromné úložné prostory. To je výroba ve firmě LIKOV s.r.o.

 

13. listopadu 2017 se PERFORMIA BRUNCH konal v firmě ACCOR Hotel CZ, s.r.o. resp. v jednom z jejich hotelů. Naší hostitelkou byla paní Jana Rohlová. Tato společnost má pod sebou síť 4200 hotelů. Centrálu mají ve Francii. Zaměřují se na to, aby jejich hotely byly na úrovni 5 hvězd. Pro zajímavost, jen v Praze mají 482 hotelů. 

PERFORMIA BRUNCH
Každý měl šanci podělit se o své zkušenosti. 

Děkujeme za pohoštění a další skvělou inspiraci při výměně zkušeností s našimi VIP licencovanými klienty!

 

Chcete se přidat do naší diskuze? Více o tom, jak se stát naším VIP klientem, a o tom, co to je on-line systém Performia se dozvíte ZDE.