Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

PERFORMIA právě najímá další hvězdy do svého týmu!

Zveřejněno: 05.10.2017 | 08:36
Autor: Denisa Hrubešová
DOKÁŽETE SI S VĚCMI RYCHLE PORADIT A RÁD/A POMÁHÁTE DRUHÝM?
Účelem společnosti PERFORMIA je pomáhat a podporovat společnosti s hodnotnými produkty a službami v oblasti budování týmů. Kromě jiného pro firmy pořádáme praktické semináře a workshopy z oblasti personalistiky a tím pomáháme našim klientům růst a prosperovat.  

Expandujeme, a proto hledáme člověka, který:
 
• má dost kuráže kontaktovat i neznámé lidi (zejména po telefonu).
• dokáže být výborným parťákem pro naše top prodejce (něco jako Radar z M.A.S.H.).
• přemýšlí hlavou a libuje si v tom, že dokáže druhým dělat „externí paměť“.


Pokud toto splňujete, rádi Vám dáme příležitost na pozici:

Našli jste se ve výše uvedeném, pak už nepotřebujete nic dalšího. Vše Vás totiž rádi naučíme, a ve své práci budete špička!

Můžete se těšit na různorodou práci. Čeká Vás domlouvání schůzek jak se stálými, tak s potenciálními klienty a dále spousta administrativních úkonů. Jestli hledáte práci s trochou adrenalinu, u nás se rozhodně nudit nebudete! 

Velmi dobrá odměna a vysoký obdiv Vás neminou, pokud budete mít výsledky. Navíc z Vás pomocí školení a tréninků uděláme odborníka ve své profesi, a Vaše znalosti budeme dále prohlubovat. Budete se moci pyšnit tím, že děláte pro společnost, která viditelně pomáhá svým klientům zlepšovat jejich fungování v oblasti personalistiky. Navíc se stanete součástí týmu nadšenců, které jejich práce opravdu baví.

Jestliže hledáte smysluplnou práci, kde se budete cítit užitečný/á, klikněte na tlačítko "Ucházet se o tuto pozici" a uvidíme, zda jste ten pravý/ta pravá.

Místo výkonu práce: Praha
 
Chcete-li se dozvědět více o pozici, přihlásit se, nebo přeposlat někomu odkaz na inzerát, klikněte SEM.
 
Performia Tým
 
Těšíme se na nové spolupracovníky!