Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

PERFORMIA se stala partnerem charitativního koncertu

Zveřejněno: 30.05.2016 | 09:38
Autor: Barbora Hartmannová

„Koncert pro Honzíka“, to je akce, s jejíž organizací pomáhá jeden z našich cenných klientů a které bychom se nedokázali nezúčastnit. Proto jsme se stali hrdým partnerem tohoto charitativního koncertu, který se uskuteční 2. listopadu 2016 v Lichtenštejnském paláci.

 

Rodiče Vackovi přišli o tři děti v 6. měsíci těhotenství. Když se jim potom narodil Honzík, měli obrovskou radost. Honzíkovi se bohužel stala nehoda a on je teď ve stavu vigilního kómatu a rodiče o něj musí pečovat 24 hodin denně.

Cílem tohoto charitativní koncertu je pomoci rodičům malého Honzíka (jeho příběh si můžete přečíst ZDE). Jedná se o charitativní koncert nejen vážné hudby v podání předních umělců (např. sólistů a členů opery Národního divadla, solofagonisty orchestru Národního divadla a mnoha dalších.)

Všichni umělci vystoupí samozřejmě bez nároku na honorář. Nápad na uspořádání charitativního koncertu je osobní aktivitou části uměleckého sboru Národního divadla a má velkou podporu z řad umělců.

Zapojte se také, kupte si kulturní zážitek!

„Cílová částka, kterou bychom rádi vybrali, je 100 000 CZK a bude celá předána rodičům malého Honzíka. Vzhledem ke kapacitě sálu je hodnota jednoho lísku na koncert ve výši 500 CZK. V současné době je k dispozici ještě 100 lístků z celkových 200," uvedl David Vodehnal, výkonný ředitel společnosti Centec, spol. s r.o., klient Performia, který s organizací koncertu pomáhá.

Podpořte dobrou věc jednoduše tím, že si vyjdete na koncert kvalitní hudby. Lístkem můžete odměnit jak zaměstnance, tak i dlouhodobou spolupráci s vašimi klienty. Performia už samozřejmě lístky zakoupila také.

Pro zakoupení vstupenek a jakékoliv další informace kontaktujte výkonného ředitele společnosti
Centec, spol. s r.o., pana Davida Vodehnala:
E-mail: david.vodehnal@centec.cz
Tel.: 602 694 280


Ve spodní části plakátu budou samozřejmě uveřejněná loga všech společností, kteří na koncert přispějí:

Koncert pro Honzíka