Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

PERFORMIA slaví 12 let - Jak to vidí Dagmar Jachková?

Zveřejněno: 15.07.2016 | 08:53
Autor: Denisa Hrubešová

Společnost PERFORMIA je na českém trhu 12 let.
29. dubna 2004 byl v České republice spuštěn Performia online systém.


V rámci oslav Vám představujeme každý týden jednoho člena týmu Performia, který se podílí na plnění účelu PERFORMIA:

Účelem Performia je pomáhat a podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. To uskutečňujeme prostřednictvím sdílení uceleného know-how a efektivních on-line nástrojů, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším, a naši klienti tak mohou naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.

 

Pojďme se podívat na to, jak své působení u PERFORMIE vnímá Dagmar Jachková, koordinátorka prodejního týmu Čechy:

 Dagmar Jachková Performia

1. Dášo, řekni mi, jaké to bylo na samém začátku, když jsi nastoupila?
Před lety to úplně nebylo, jsem tu od listopadu 2015 a bylo to trošku zvláštní, protože jsem před tím jezdila občas okolo a říkala jsem si „to je zajímavá budova, tam bych chtěla jednou pracovat“… no a hele. 

Na pohovoru jsem se díky testu o sobě dozvěděla, jaké mám silné stránky a kde jsou rezervy, co mi spíš vyhovuje a co ne. Sedělo to jak šnekovi ulita a nechápala jsem, jak je možné z toho testu tolik vyčíst, když mě tu nikdo nezná. To mě dostalo, navíc s takovým milým podáním, s jakým to bylo prezentováno od Lucky – naší ředitelky, to znělo obzvlášť sympaticky. Kdo ji zná, tak ví, že to není pochlebování, ale pravda.

2. Pokus se srovnat to, kde jsi byla na začátku a kde jsi teď.
Na začátku jsem se rozkoukávala, teď už mám rozkoukáno i trochu zaostřeno, ale stejně se snažím zaostřovat ještě průběžně díky Performii skrz vzdělávání, vždycky je totiž kam se posouvat. Absolvovala jsem několik seminářů, leccos se dozvěděla, pochopila, uchopila a vykryla své AHA momenty. Pokud člověk nechce pracovat sám na sobě, nikam se nedostane a nemůže očekávat, že se něco změní jen tak mimochodem.

3. Co máš na Performii nejraději?
Na Performii mám nejraději její celý tým, tu sehranost, soudržnost a sounáležitost, která směřuje ke stejnému výsledku. Někdy mi to přijde jako fanouškovské nadšení z hokeje. Když se hraje – a to my si hrajeme, všichni se snaží přispět a přidat svůj díl koláče. A pak ho můžeme všichni „sníst“ – to je samozřejmě metafora, ale výsledek je vlastně stejný, prostě si pochutnáme.

4. Co ti v práci pomáhá? Máš nějaké motto?
V práci mi pomáhá, když můžu věci sdílet, probrat to a tím pádem se na věc podívat zleva i zprava, z jiného úhlu pohledu a společně s tím přijít na nějaké řešení, nápad, který tomu zase dodá ten správný rozměr. Všechno je to o lidech a jejich přístupech, tady se snažíme, aby všechno fungovalo a to se nám i daří.

Motta mám dvě: 

1.     Kdo netvoří, nic nevytvoří. 
2.     „Každá chyba je příležitostí se něčemu naučit.“ – Osho