Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

"Potenciál budu hledat i tam, kde se původně zdálo, že není," říká účastník přednášky

Zveřejněno: 14.09.2012 | 11:34
Autor: Barbora Hartmannová

V druhém zářijovém týdnu proběhly dvě přednášky na téma Jak efektivně vybírat zaměstnance. Další účastníci na ní získali mnoho nových poznatků.

"Z přednášky si odnáším mnoho zajímavých podnětů k uplatnění v praxi, nad kterými jsem původně příliš neuvažoval. Utvrdil jsem se v myšlence, že při výběru jde mnohem více o osobnost uchazeče, než o informace poskytnuté v životopise, a že potenciál lze hledat i tam, kde to na první pohled dobře nevypadalo. V průběhu přednášky jsem měl nutkání dělit spolupracovníky do skupin podle jejich přístupu k práci, získal jsem také zdůvodnění jejich chování," napsal po přednášce pan Tomáš Říha ze společnosti Artin, spol. s r.o., účastník brněnské přednášky.

Přednášky také proběhla v Karlových Varech v prostorách Krajské knihovny. Její účastníci se dozvěděli, jak ověřovat produktivitu u potencionálního zaměstnance nebo co je třeba sledovat, abychom zjistili, jestli se nám kandidát opravdu na konkrétní pozici hodí.

Pan Jiří Valášek ze společnosti ZOOM International o přednášce v Karlových Varech napsal: "Obsahově velmi přínosné, i když "letem světem", což ale bylo dáno koncepcí přednášky. Velmi děkuji za pomoc v pojmenování pár věcí, které intuitivně dělám."

Vždy nás velmi těší, že můžeme účastníkům poskytnout hodnotné informace, které mohou rovnou zavést do praxe. Všem proto moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchu. Pro další dovednosti se můžete přihlásit třeba na některý z našich workshopů. Momentálně třeba na téma Interní PR nebo Produktivita.

Na ty, kteří ještě na přednášce nebyli, se moc těšíme!