Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Přednášeli jsme na 1. ročníku HR konference v Ostravě

Zveřejněno: 07.11.2012 | 14:07
Autor: Barbora Hartmannová

Ve čtvrtek 1. listopadu jsme se jako partner akce zúčastnili prvního ročníku ostravské konference zaměřené na personalistiku. Vedoucí našeho moravského prodejního týmu Ing. Marta Machovská přednášela účastníkům konference mimo jiné o tom, jak efektivně adaptovat nového zaměstnance do firmy.


Dvoudenní konference s názvem "Zaměstnanec a zaměstnavatel. Konkurenční výhoda ostravského regionu" se konala 1. a 2. listopadu v příjemném prostředí na zámku Šilheřovice. Tématem konference byl současný stav HR oblasti v regionu, ale také aktuální trendy týkající se personalistiky, zkušenosti z oboru, případové studie, benchmarking a podobně.

Paní Machovská mluvila o tom, jak efektivně adaptovat nové lidi do týmu, jaké jsou nejčastější chyby v zaškolování a jak se jich vyvarovat. Také nastínila problematiku toho, kolik může být ve firmě tahounů, kteří umí vzít za práci a těch, kteří firmu brzdí. Více vám napoví krátký spot o budování týmu ZDE.

 

"Konference se zúčastnilo opravdu velké množství personalistů z ostravského regionu a bylo cítit, jak se zajímají o nové trendy v personalistice. Moc ráda jsem pro ně přednášela a vnímala jsem, jak jednotlivé informace vstřebávají a vidí je na svých příkladech z praxe. To mne vždy potěší!"

říká paní Machovská, která má již několikaleté zkušenosti z oboru i z přednášení o efektivním výběru zaměstnanců.

Její vystoupení mělo velký ohlas a účastníci byli opravdu nadšení z nových tipů, které pro práci se svým pracovním týmem získali.