Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

První účastníci znají novou podobu seminářů Performia

Zveřejněno: 28.03.2013 | 18:15
Autor: Barbora Hartmannová

Koncem března se zúčastnili první klienti zbrusu nové podoby našich seminářů. Na prvním se naučili, jak vytvořit a udržet skvělý tým. Druhý seminář jim pomohl se lépe vyznat v lidech a využít jejich potenciálu.

Na obou seminářích byla výborná atmosféra, jak už dokazují hodnocení od účastníků!

Jak se líbil seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým?

"Výborné! Dostal jsem jasné rady, jak výkonnost kandidáta a jeho motivaci prověřit skutečně do hloubky, nikoliv jen na povrchu, jak jsem to dělal doposud. Také jsem si uvědomil, že mám spoustu dobrých lidí, a to, jak s nimi pracovat lépe," napsal bezprostředně po semináři pan Tibor Brunclík ze společnosti Toner Expres s.r.o.

 
Účastníci semináře Jak vytvořit a udržet skvělý tým trénují

Jak se líbil seminář Jak se vyznat v lidech a vužít jejich potenciál?

Na tomto semináři, který hned navazoval na Jak vytvořit a udržet skvělý tým, se účastnili podívali více do hloubky osobnosti. Naučili se rozpoznávat nejen koho podle testů osobnosti přijmout, ale také to, jak s jednotivci pracovat a jak jim pomoci se zlepšit.

"Seminář byl perfektní. Teď mám daleko větší přehled o tom, jak bychom měli správně sestavovat naše inzeráty a najímat lidi. Chápu teď větší souvislosti - když je člověk takový makový, bude se chovat  pravděpodobně tak a tak. Určitě mi to pomůže!" napsala o semináři paní Hana Hasalíková ze společnosti HCA Brno.

Pečlivé vyhodnocování U-testů osobnosti

Těšíme se na další semináře a na další lidi, kterým budeme moci předat informace, které jim opravdu pomáhají.

NOVINKA: 1,5-denní seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým můžete nově absolvovat také v Brně! Termíny najdete ZDE.