Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Rozhovor pro TRADE NEWS: Jak to vidí náš kolumbijský kolega?

Zveřejněno: 27.02.2018 | 16:00
Autor: Denisa Hrubešová

V nejnovějším čísle časopisu TRADE NEWS s podtitulem „Kolumbie není jen kokain a káva" právě vyšel rozhovor se zakladatelem kolumbijské pobočky Performie Jairem Pinillou Gutiérrezem nejen o tom, čím se liší Kolumbijci a Slováci.

Už se nemůžete dočkat? Přejděte rovnou ke čtení rozhovoru.

Jairo Pinilla Gutiérrez Performia Kolumbie
Jairo Pinilla Gutiérrez je zakladatelem a majitelem pobočky mezinárodní společnosti
Performia v kolumbijské Bogotě

Jairo studoval na Slovensku, kde nakonec založil rodinu. Po dvaceti letech se vrátil zpět do Kolumbie, aby zde založil pobočku mezinárodní společnosti Performia. V rozhovoru, který časopisu TRADE NEWS poskytl, se dozvíte, jaké mají pracovní nasazení Kolumbijci a v čem se liší od Evropanů. Jairo má i pár pestrých rad pro české podnikatele o tom, jak co nejlépe řídit obchod v Kolumbii. Věděli jste také, že Kolumbie má nejlepší pracovníky v Jižní Americe?

TRADE NEWS 1/2018 Kolumbie

 

 V rozhovoru se dočtete:   

 ○ V čem se liší Kolumbijci od Slováků,
 ○ jak je možné, že jim na některý inzerát přijde až 400 životopisů za den
 ○ nebo třeba proč je zaměření na produktivitu pro mnohé šéfy v Kolumbii překvapením.

 

 

 

Přečíst si rozhovor

 

O vydání nového TRADE NEWS informovala v pondělí i Česká tisková kancelář. Co o kolumbijském čísle napsali, najdete tady.

„Když vysvětlíme naše zaměření na produktivitu, většinou se o to majitelé a ředitelé firem začnou výrazně zajímat. A proto začínáme v naší oblasti být nejen v Kolumbii jakýmsi „názorovým vůdcem“," říká Jairo v rozhovoru.

 

Chtěli byste se také dozvědět více o produktivitě? A o motivaci? A o osobnosti? Jak myslíte, že jsou důležité znalosti kandidáta? Přijďte se stát profesionálem ve výběru nových zaměstnanců a udržení těch stávajících. Vyberte si jeden z vypsaných termínů našeho semináře Jak vytvořit a udržet skvělý tým.

 

Zdroj fotografií: archiv Jaira Pinilly a archiv Performia Česká republika