Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

V Praze a Ostravě proběhly další přednášky o efektivním výběru zaměstnanců

Zveřejněno: 16.08.2012 | 11:20
Autor: Barbora Hartmannová

V Praze i Ostravě jsme v srpnu přednášeli dalším majitelům a jednatelům firem a personalistům o tom, co by jim mohlo pomoci zefektivnit výběr zaměstnanců. Těší nás, že jsme mohli opět dalším lidem předat dobré tipy a návody na to, jak najít produktivní lidi a zdokonalit tak jejich pracovní tým.

Účastníci přednášek jak v Praze, tak v Ostravě zjistily, jaké čtyři faktory je třeba sledovat u uchazečů o místo v jejich firmě. Dozvěděli se, jak si ověřit, zda jsou kandidáti produktivní a jak od sebe rozpoznat ty, co se jen tváří jako schopní, a ty, kteří opravdu schopní a produktivní jsou.

V Praze 8. sprna přednášela výkonná ředitelka Performia Lucie Spáčilová a v Ostravě 14. srpna vedoucí prdejního týmu Morava Marta Machovská. Obě mají mnohaleté zkušenosti v oblasti personalistiky a díky spolupráci s mnoha firmami znají spoustu příkladů z praxe, které účastníkům vždy pomohou představit si přesně situaci ve svých firmách.

 
Účastníci pražské přednášky / paní Spáčilová s jedním z nich diskutovala během pauzy

  
A tohle je přednáška v Ostravě/Marta Machovská vysvětluje, jak nebezpečný je kandidát, který se dobře tváří, ale není produktivní

A tady je pár ohlasů z přednášky

"Přednáška pro mě byla velmi přánosná, zejména mě zajímalo téma efektivita přijímacího pohovoru a rozšířil jsem si obsory v této oblasti obecně."
Tomáš Rozkovec, Česká spořitelna a.s.

"Velice přínosné. V návaznosti na mé zkušenosti mi přednáška pomohla formulovat mnohé praktické potřeby. Provedení přednášky bylo poutavé, výstižné, vysoce kvalifikované."
Jaroslav Kopecký, Moural Kopecký Sobala & Partneři

"Fantastické! Pochopil jsem, proč jsem se rozešel s třetinou firmy (díky definování rutinérů/pionýrů) a hlavně jsem konečně pochopil, jak ověřit produktivitu a její účel."
Tibor Brunclík, Toner Expres s.r.o.

 

Více o tom, co říkají účastníci našich přednášek najdete v sekci Napsali po přednášce.

Chcete-li se přednášky zúčastnit, kontaktujte nás přes níže uvedený formulář nebo se přihlaste rovnou na konkrétní termín v sekci Odborné přednášky. Těšíme se na vás!

  Pole označená * jsou povinná.