Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Kariéra

7 věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:

1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.
2. Je důležité, abyste práci dělali srdcem.
3. V týmu se maximálně podporujeme.
4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.
5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči zaměstnancům.
6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.
7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách firem – tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Podívejte se, jak si stojí Performia v hodnocení od svých zaměstnanců na stránkách jobinsider.cz.

PERFORMIA TÝM

Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme:

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO TÝMU

Máte dobrou vyřídilku?

Máte dobrou vyřídilku a miluje komunikaci s lidmi?
Chcete, aby Vaše práce měla konečně smysl?
Baví Vás druhým dělat „externí paměť“?
Administrativu nevnímáte jako "vopruz" - prostě ji máte v malíčku? 


Pokud jste se našli ve výše uvedených řádcích, rádi Vám dáme příležitost na pozici asistent/ka obchodního týmu.

Nic dalšího už nepotřebujete. Vše Vás totiž rádi naučíme, a ve své práci budete špička!

Můžete se těšit na různorodou práci. Od domlouvání schůzek (jak se stálými, tak s potenciálními klienty) až po spoustu administrativních úkonů. Jestli hledáte práci s trochou adrenalinu, u nás se rozhodně nudit nebudete! 

Férová odměna, uznání a obdiv od celého týmu výměnou za dobré výsledky jsou samozřejmostí. Navíc z Vás pomocí školení a tréninků uděláme odborníka ve své profesi, a Vaše znalosti budeme dále prohlubovat. Když svou práci budete zvládat levou zadní, rádi Vám dáme prostor i na jiné pozici - stát se špičkou v oblasti HR se nevylučuje. Navíc se stanete součástí týmu nadšenců, které jejich práce opravdu baví.

Jestliže hledáte smysluplnou práci, kde nebudete odpočítávat minuty do konce pracovní doby, kontaktujte nás přes níže uvedený formulář. My odpovíme každému.

Místo výkonu práce: Praha

............................................................................................

REGIONÁLNÍ PARTNER (Obchodník)


Chcete přinášet klientům hmatatelný užitek?
Toužíte po samostatné práci, ale zároveň být součástí týmu, kde jsou si lidé za každých okolností ochotni pomoci?
Máte už dnes za sebou prokazatelné výsledky v jakékoliv oblasti?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Náplní Vaší práce budou schůzky s klienty, a podle zjištění jejich stávající situace určení dalších kroků pro zlepšení jejich personální oblasti. Chceme, aby šéfové a majitelé firem měli méně vrásek způsobených nefunkčním personálem. Pomůžete nám s tím?

Nejen, že budete obchodovat, navíc po absolvování intenzivního tréninku budete poskytovat samostatné poradenství v oblastech najímání personálu a budování stávajícího týmu. Stanete se odborníkem v oblasti HR, na kterého se klienti s důvěrou obrací.

POZOR! Tato práce je tvrdá a náročná! Budete si muset vybudovat svou klientelu. Navíc první měsíce se budete věnovat nejen obchodu, ale i své kvalifikaci, aby se z Vás stal samostatný plně kompetentní konzultant, který dokáže poradit klientům v každé situaci.

Pro tuto práci Vám nesmí chybět:

  • dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe),
  • touha prosadit se v obchodě a personalistice,
  • potřeba posouvat sebe a své okolí neustále vpřed,
  • uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.

Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě neustále pracovat a zlepšovat se, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl. Takové osobě nabízíme nápaditou práci, samostatnost a důvěru. Těšit se také můžete na prima kolegy. Za skvěle odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě oceníme.

Místo výkonu práce: Praha či Brno

Chcete-li dostat příležitost ukázat, co ve Vás je, a pořádně „roztáhnout křídla“, moc rádi Vám to umožníme! Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář – my odpovíme každému.

 ..............................................................................................................................................................................................................

Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud Vás nezaujala některé z našich pozic, můžete se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

................................................................................................................................................................................................................

Zaujala Vás možnost bý součástí Performia týmu?
Kontaktujte nás přes tento formulář a do poznámky napište, o jakou pozici jde:

  Pole označená * jsou povinná.