Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Kariéra


Naším účelem
je pomáhat a podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. A to uskutečňujeme prostřednictvím sdílení uceleného know-how a efektivních on-line nástrojů, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším, a naši klienti tak mohou naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.

Sami se snažíme být důkazem, že vybudovat úspěšný a skvělý tým, neni science fiction. Věříte tomu také a přidáte se k nám? Tak si přečtěte...

...7 věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám

1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.
2. Je důležité, abyste práci dělali srdcem.
3. V týmu se maximálně podporujeme.
4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.
5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči zaměstnancům.
6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.
7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách firem – tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Podívejte se, jak si stojí Performia v hodnocení od svých zaměstnanců na stránkách jobinsider.cz.

PERFORMIA TÝM

Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme:

REGIONÁLNÍ PARTNER (Obchodník)


Chcete přinášet klientům hmatatelný užitek?
Toužíte po samostatné práci, ale zároveň být součástí týmu, kde jsou si lidé za každých okolností ochotni pomoci?
Máte už dnes za sebou prokazatelné výsledky v jakékoliv oblasti?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Náplní Vaší práce budou schůzky s klienty, a podle zjištění jejich stávající situace určení dalších kroků pro zlepšení jejich personální oblasti. Chceme, aby šéfové a majitelé firem měli méně vrásek způsobených nefunkčním personálem. Pomůžete nám s tím?

Nejen, že budete obchodovat, navíc po absolvování intenzivního tréninku budete poskytovat samostatné poradenství v oblastech najímání personálu a budování stávajícího týmu. Stanete se odborníkem v oblasti HR, na kterého se klienti s důvěrou obrací.

POZOR! Tato práce je tvrdá a náročná! Budete si muset vybudovat svou klientelu. Navíc první měsíce se budete věnovat nejen obchodu, ale i své kvalifikaci, aby se z Vás stal samostatný plně kompetentní konzultant, který dokáže poradit klientům v každé situaci.

Pro tuto práci Vám nesmí chybět:

  • dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe),
  • touha prosadit se v obchodě a personalistice,
  • potřeba posouvat sebe a své okolí neustále vpřed,
  • uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.

Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě neustále pracovat a zlepšovat se, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl. Takové osobě nabízíme nápaditou práci, samostatnost a důvěru. Těšit se také můžete na prima kolegy. Za skvěle odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě oceníme.

Místo výkonu práce: Praha či Brno

Chcete-li dostat příležitost ukázat, co ve Vás je, a pořádně „roztáhnout křídla“, moc rádi Vám to umožníme! Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář – my odpovíme každému.

 ...................................................................................................................................................................

Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud Vás nezaujala některé z našich pozic, můžete se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

.....................................................................................................................................................................

Zaujala Vás možnost bý součástí Performia týmu, ale nejste si jisti, jestli uvedená pozice je pro Vás? Nevadí! Prostě nám napište a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

....................................................................................................................................................................

Jak naložíme s Vašimi údaji?

Vyrazujeme si právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. 

Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

Informace pro účastníky výběrového řízení:

  • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.
  • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.
  • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.
  • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.

....................................................................................................................................................................

  Pole označená * jsou povinná.