Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Kdo se o vás stará

Lucie Spáčilová

Lucie Spáčilová

Výkonná ředitelka

Již od založení firmy má na starosti vývoj produktů, kvalitu a celkovou expanzi a životaschopnost společnosti. Práci bere jako hru a Performia je tak trochu její dítě.

Marta Machovská

Marta Machovská

Trenérka seminářů a Performia partner

Již od roku 2007 je Marta partnerem pro region Morava. Pro své klienty je pevným bodem. Díky zkušenostem z různých oborů a její velké ochotě dokáže fundovaně pomoci a poradit.

Renata Krutská

Renata Krutská

Performia partner

Pro Renatu je oblast personalistiky něco jako koníček. Ráda lidem věci usnadňuje a otevírá jim nové obzory. Pro své klienty by se rozdala, hlavně aby jim co nejlépe pomohla. Stará se o klienty v Praze a Severních Čechách.

Hana Hladká Slačálková

Hana Hladká Slačálková

Trenérka seminářů a Performia partner

Hanka si personalistiku oblíbila od prvního okamžiku a velmi rychle se stala opravdovým odborníkem na tuto oblast. Její nováčkovské nadšení se jí neztratilo a neustále se s ním vrhá do nové práce. Nejčastěji přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců a k tomu pomáhá klientům z Prahy a okolí.

Eva Belicová

Eva Belicová

Trenérka seminářů a Performia partner

Eva se s vervou vrhá do pomoci svým klientům a neváhá pro spokojeného klienta obětovat i svůj volný čas. Je vždy ochotná pomoci, je vstřícná a pořád usměvavá, a to je to, co na ní mají rádi nejen klienti v Praze a okolí, ale i její kolegové a účastníci seminářů, které přednáší.

Alena Janáková

Alena Janáková

Performia partner

Alena má již mnoho zkušeností s prací s lidmi a s personalistikou samotnou. Vždy je ale ochotná naučit se něčemu novému, podívat se z jiného úhlu pohledu a třeba i něco změnit, pokud jí to dává smysl. Stará se o klienty v Brně a okolí s pečlivostí a pochopením.

Elena Sklenářová

Elena Sklenářová

Performia partner

Elena je člověk, kterému musí věci dávat smysl. A když dávají, dá do toho všechno a s vervou se pouští do pomoci svým klientům. Všechnu svou energii dává do práce s klienty Performia v Brně a okolí.

Darja Halamíková

Darja Halamíková

Performia partner

Darja se jednoho dne rozhodla, že chce, aby i firmy na Ostravsku měli někoho, na koho se mohou v budování týmu a výběru lidí obrátit a kdo jim může ušetřit mnoho vrásek. A tak v Ostravě, Kopřivnici a okolí s velkým nasazením objíždí klienty a předává funkční know-how Performie.

Dana Součková

Dana Součková

Performia partner

Dana je někdo, kdo ze všeho nejraději pomáhá ostatním zlepšovat věci kolem sebe. Když se s ní setkáte, vyzařuje z ní neskutečný klid a zároveň nadšení z toho, co dělá. Stará se o klienty zejména v Plzni a okolí.

Lenka Komorousová

Lenka Komorousová

Manažerka pro podporu licencovaných klientů

Lenka má sedmileté zkušenosti na pozici konzultanta Performia, takže přesně ví, jak v konkrétním případě klientovi s najímáním či hodnocením zaměstnanců poradit. Velmi ráda lidem pomáhá, a když s Vámi mluví, můžete to vnímat.

Petra Fialová

Petra Fialová

Manažerka pro finance a produkci

Petra se stará o finance, pořádání seminářů a bezproblémovou podporu dodávání služeb našim klientům. Je to velice ochotný a vstřícný člen týmu a má skvělé organizační schopnosti.

Barbora Hartmannová

Barbora Hartmannová

Manažerka marketingu a PR

Bára je kreativec v pravém slova smyslu a s nadšením se vrhá do nových nápadů. Připravuje pro vás například časopis a pravidelně vás seznamuje s tím, co je u nás nového a co pro vás chystáme.

Denisa Hrubešová

Denisa Hrubešová

Asistentka marketingu a PR

Denisa je osoba na svém místě. Rychlá, bystrá, kreativní a od svého začátku výrazně přispívá dobrému chodu marketingového oddělení. Má na starosti naše odborné přednášky, publikace, které Performia vydává, reference od klientů a mnoho dalšího. Setkáte se s ní v Praze, když přijdete na naši přednášku.

Iva Schulzová

Iva Schulzová

Performia partner a personalista (momentálně na mateřské dovolené)

Ivě nechybí zapálení pro práci a smysl pro humor, který způsobuje, že spolupráce s ní je často opravdová zábava. Je výborný odborník ve své oblasti.