Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Alena Janáková

Alena Janáková PerformiaPráci s lidmi se věnuji již spoustu let a přibližně od roku 2000 přímo oblasti personalistiky. Je to rozsáhlá a náročná oblast – člověk je za vším. Někdy je hodně těžké se zorientovat a zvolit vždy ty „správné“ metody a cesty, které vedou k cíli.


„Rozhodla jsem se spojit své síly se společností  Performia, protože know-how, se kterým pracuje, jednoduše přináší výsledky.“


Možná máte hodně zkušeností a jdete pořád stejnou „vyšlapanou cestou“ a ani si neuvědomujete, že už nemusí být tak úspěšná, jako byla dříve. Nebo v oblasti personalistiky teprve začínáte a hledáte, kudy cesta vede a jaké postupy Vám přinesou ty správné výsledky. A aby se Vám lépe šlo tím správným směrem, poradím Vám, na co se v první řadě zaměřit, aby práce s lidmi byla efektivní a dostali jste se k cíli co nejdříve.

Rozhodla jsem se spojit své síly se společností  Performia, protože know-how, se kterým pracuje, jednoduše přináší výsledky – lidé i týmy jsou produktivnější a více se jim daří.

Mým cílem je, aby se Vám při práci s lidmi dařilo, měli jste rychlé a dobré výsledky a hlavně pracovité a produktivní lidi na těch správných místech.

Práce s lidmi mě baví a naplňuje, ráda lidem pomáhám, a pokud se na mě obrátíte, určitě najdeme řešení, které bude pro Vás i Vaši společnost přínosem.

Ve volném čase se věnuji rekreačnímu sportu, hodně čtu, vzdělávám se a ráda vyrážím za kulturou.

Alena Janáková LinkedIn Alena Janáková