Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Denisa Hrubešová

Denisa Hrubešová PerformiaNa práci pro Performii mě baví to, že za každým vykonaným úkonem je vidět moje práce. Že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl. Je to takové mé poslání, protože vzdělávání je podle mě to nejcenější, co člověk má.

"Na Práci v Performii mě baví, že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl."

V Performii pracuji jako asistentka marketingu a PR. V první řadě má tento post svou kreativní část, ve které vymýšlíme se šéfkou Bárou způsoby, jak se prezentovat, kde se prezentovat, jak se dostat k vám a pomoci vám efektivně nabírat své kolegy a tím ušetřit jak peníze, tak i váš čas. Dále se starám o reference, které nám na naše služby dávají naši spokojení klienti. Vy pak díky tomu víte, co se jim na našich službách tak líbí.

Pokud jste se o nás doslechli poprvé, je možné, že budu jedna z prvních osob, se kterou se seznámíte, organizuji totiž odborné přednášky, které jsou pro vás, naše klienty, takovým vstupním můstkem do našeho světa. 

Já osobně jsem vášnivý čtenář, sportuji, sice dost nárazově, ale přitom intenzivně s nekonečným nadšením, jsem filmový a seriálový milovník a velký nadšenec pro módu.

Denisa Hrubešová LinkedIn Lenka Komorousová Peformia