Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Elena Sklenářová

Od prvního zhlédnutí videa “Kára“ jsem byla fascinovaná jednoduchostí a přesností, dokázala jsem toto znázornění ihned aplikovat na firmu, ve které jsem v té době pracovala. Nad každou pozicí na kárce se mi začala objevovat jména mých kolegů – těch co táhnou, co se jen vezou nebo těch, co celý tým brzdí.

Elena Sklenářová PerformiaZe své vlastní zkušenosti dobře vím, jak může jeden člověk kompletně rozložit celý tým. A přitom se tento člověk tváří jako nejproduktivnější zaměstnanec, na kterém stojí celý chod firmy. S pomocí “Káry“ jsem sice rozklíčovala složení našeho týmu, ale nevěděla jsem, jak s touto informací dále naložit.

„Jsem velice ráda, že mohu pomáhat svým klientům vyhnout se stejným peripetiím, jaké jsem měla já sama.“

 

Díky know-how od Performie těď vím, jak bych tuto situaci řešila. Jsem velice ráda, že mohu pomáhat svým klientům vyhnout se stejným peripetiím, jaké jsem měla já sama. A jsem ráda, že mohu být nápomocna nejen v tom, jak si tým udržet v požadované výkonosti, jak motivovat, ale i jak si najít správné a produktivní lidi.

Těší mě vidět, jak se firmy mých klientů a jejich zaměstnanci posouvají kupředu, jak jsou motivovaní a vykazují lepší výsledky. I tento vývoj mě ujišťuje v pravdivost tvrzení, že úspěšný pracovní život přináší uspokojení i v životě soukromém a naopak.

Svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli, také ráda sportuji, vzdělávám se a poznávám nové lidi. Největší relax je pro mě sednout do auta, pustit pohodovou hudbu a jen tak se projet.

 

Elena Sklenářová Elena Sklenářová Performia LinkedIn