Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Eva Belicová

Eva Belicová Performia

Psychologie, rozvoj osobnosti, jak daleko se může člověk posouvat a jak daleko se může posouvat firma – to byla témata, která mne vždy fascinovala.

Intuitivně jsem četla knihy o lidech, kteří vybudovali úspěšné a stabilní společnosti. Zajímalo mě, jak to dělali, jaké byly jejich příběhy a čemu věnovali nejvíc své pozornosti. Ano byli to právě lidi, co mne nejvíce zajímalo!

Vím, že budovat týmy, které budou produktivní, bude v nich vládnout pozitivní nálada a práce všem půjde od ruky, není vždy snadné.

„Na mé práci mne nejvíce těší, když vidím, že firma i lidé uvnitř ní se posouvají dopředu.“

Díky nástrojům PERFORMIA je to ale mnohem snadnější. Na mé práci mne nejvíce těší, když vidím, že firma i lidé uvnitř ní se posouvají dopředu. Když vidím, jak rostou samotní šéfové či manažeři a jak spokojené a šikovné zaměstnance mají.

Mým cílem je neustále posouvat firmy i jednotlivé lidi kupředu. Protože potenciál každé firmy je skrytý v potenciálu jejích zaměstnanců. Jaký potenciál by měla mít Vaše firma? A co Vaši zaměstnanci? Tyhle a mnoho dalších otázek odkrývám společně se svými klienty.

Moje práce mne naplňuje, protože vidím, že díky mně a PERFORMII se naši klienti zbavili problémů s lidmi. Pochopili, co je třeba dělat jinak, a celkově se jim čím dál lépe dýchá.

Eva Belicová LinkedIn Lenka Komorousová Peformia