Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Hana Hladká Slačálková

Hana Hladká PerformiaJiž od začátku mě nadchl celý koncept společnosti Performia. Předávání kvalitního know-how a nástrojů k tomu, aby si firmy dokázaly samy vybrat schopné kvalitní zaměstnance - to je pro mě naprosto brilantní myšlenka! Vždy jsem zastávala názor, že každý majitel, ředitel, manažer ví nejlépe, jakého člověka ve firmě potřebuje. A jsem ráda, že se tohoto můžu pořád držet a být v tomto ohledu nápomocná.

"Mít skvělý tým není utopie, ale jedna z možností, která se může stát realitou, pokud na tom začneme společně pracovat."


Těší mě, když mají klienti díky mé pomoci dobré zaměstnance, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a neustále se zlepšovat. Díky tomu jejich firmy fungují lépe, mají větší produkci a vedoucí pracovníci mohou klidněji spát. Mít skvělý tým není utopie, ale jedna z možností, která se může stát realitou, pokud na tom začneme společně pracovat. Tyto věci však nepřichází samy. Myslet si, že představa "když nyní fungujeme dobře, bude to tak i nadále" je bláhová. Firma je živý organismus, který se musí neustále vyvíjet.

Mým cílem je dostávat do firem opravdu jen ty nejlepší lidi a tvořit výborné týmy, které dopomohou firmám k jejich životaschopnosti a neustálému vývoji.

Ve svém volném čase se věnuji svému pejskovi Gordymu, hudbě a divadlu. Nejlepší relax je pro mě v přírodě mimo dosah mobilních sítí.

Hana Hladká Slačálková LinkedIn Lenka Komorousová Peformia