Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Lenka Macháčková

Lenka Macháčková PerformiaV případě, že se rozhodnete využít naší služby "Pronájem profesionálního personalisty“ neboli „3P", jsem jedna z těch, které vám mohou pomoci vybrat do týmu toho pravého člověka. Sestavím inzerát na míru a díky nástrojům, které v Performii máme, vám pomohu s předvýběrem kandidátů. Oprostím vás tak od náročné administrativy, a tím ušetřím váš čas i energii.

„Mým cílem je budovat s klienty tým plný šikovných lidí, pro které bude práce u nich splněným snem, tak jako pro mě v Performii.“

Do společnosti Performia jsem přišla na jaře 2016 a velmi rychle se začala cítit jako doma. Mám radost z každého zdárně ukončeného projektu, kdy do společnosti klienta nastoupí nový, šikovný zaměstnanec, který je nejen platným členem týmu, ale v konečném důsledku pomáhá své firmě žít a růst.

Mým cílem je pomoci našim klientům k vybudování stabilního týmu plného šikovných a výkonných lidí, pro které bude práce u nich splněným snem, tak jako pro mě v Performii.

Můj život mimo Performii se skládá z práce na Lince bezpečí, knížek, které i čtu a dvou koček, které jsou vzhůru, když já chci spát.

 

Lenka Macháčková Lenka Macháčková Performia LinkedIn profil