Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Marta Machovská

Marta Machovská PerformiaS firmou Performia spolupracuji od roku 2007. Jako regionální partner pečuji o více než 80 firem a pomáhám jim zvládat oblast personálu. Vnímám, že díky Performia know-how se firmám více daří, šéfové nemusí věnovat tolik pozornosti různým problémům, které souvisejí s personálem a mohou se více zaměřit na rozvoj své firmy.

Šéfové i personalisté získávají více znalostí a jistoty ohledně výběru a práce s lidmi a to jim dělá jejich práci radostnější a úspěšnější. Proto, mimochodem, tuto práci dělám já. Svůj dětský sen "být paní učitelkou" jsem si splnila tím, že jako trenér učím personalisty a vedoucí, jak správně hodnotit a vybírat zaměstnance.

Z jakých výsledků mám radost? Když vidím, že mí klienti mají funkční tým schopných a pracovitých lidí a šéfové ví, s kým (kdo si jejich energii zaslouží) a jak pracovat. Když pomůžu v tom, aby se klient nenechal zmást na pohovoru jen hezkým úsměvem a řečmi, ale dokázal rozeznat opravdu šikovného člověka. A bez pochyby tehdy, když podpořím majitele a ředitele firem v jejich záměrech díky tomu, že mají za sebou podporu svého týmu.

"Náš život není statický a neměnný, ale neustále se posunujeme dopředu."

Jako regionální poradci na sobě musíme  pravidelně pracovat – bez toho by to nešlo. I díky tomu není náš život statický a neměnný, ale neustále se posunujeme dopředu a vytváříme lepší pracovní prostředí pro spoustu lidí. A to je něco, co mi dává smysl a dodává energii.

Marta Machovská LinkedIn Lenka Komorousová Peformia