Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Veronika Findejsová

Veronika Findejsová Performia

Personalistika mě vždycky lákala. Díky Performii jsem dostala šanci a okamžitě jsem se jí chopila. Ani na vteřinu jsem nezaváhala. 

V rámci Performie se s mým jménem setkáte při dodávání projektů, kdy s vámi budu komunikovat ohledně poptávaných pracovních pozic, vytvořím inzerát šitý přímo na míru hledané pozici a v neposlední řadě budu testovat a vyhodnocovat kandidáty, kteří se přihlásí. Ty šikovné a potenciálně produktivní uchazeče k vám doporučím na pohovor.

Jsem tu od toho, abych pomáhala našim holkám (konzultantkám) a hlavně našim klientům při realizaci výběrového řízení a ušetřila jim drahocenný čas při hledání vhodného zaměstnance.

Dále se se mnou můžete potkat v případě, že od Performie obdržíte e-mail s přístupovým kódem a s žádostí o vyplnění dotazníků v rámci výběrového řízení.

Svůj volný čas trávím většinou se svými blízkými a zvířecími mazlíky. Kdykoliv se naskytne šance, tak cestuji. Jsem člověk, který doma moc dlouho neposedí. Nejvíce si odpočinu u filmu nebo s knížkou v ruce.