Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Veronika Havlíková

Veronika Havlíková Performia

Do společnosti Performia jsem nastoupila po mateřské dovolené. Dříve jsem pracovala v oblasti pojišťovnictví, ale tato práce mě nenaplňovala. Chtěla jsem pracovat pro firmu se smysluplným účelem, kde budu vidět výsledek své práce a mít možnost lidem aktivněji pomáhat. To se mi ve společnosti Performia daří.

Po shlédnutí videa „Kára“ jsem věděla, že se chci podílet na zlepšování personální oblasti ve firmách a budování lepších mezilidských vztahů. Na každou pozici na Káře mě napadala řada bývalých kolegů. O co by se každému z nás pracovalo lépe, kdyby v týmu nebyli lidé, kteří nás brzdí? Nejlepší na Performii je, že to, co učíme naše klienty, tím se také řídíme. Takže jsem ráda že můžu být součástí skvělého týmu, který funguje tak, jak má.

V Performii pracuji jako koordinátor pracovního týmu. Na tomto postu mám na starosti organizování a plánování času regionálních partnerek v Brně. Většinu dne tedy volám klientům a domlouvám a plánuji schůzky. Dále mám na starosti technickou přípravu přednášek, seminářů a workshopů a s tím spojenou běžnou kancelářskou administrativu.

 

Svůj volný čas trávím hlavně s rodinou. Rádi jezdíme na výlety, jezdíme na kolech, chodíme na procházky. Ráda čtu, dělám ze starých věcí nové a potkávám se s přáteli.