Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Spolupracujeme

Základní a mateřská škola BASIC

Základní a mateřská škola BASIC

Soukromá mateřská a základní škola Basic rozvíjí přednosti každého dítěte. Vytváří přátelskou atmosféru a dbá na to, aby každé dítě všemu, co se dozví, přečte si nebo se naučí, rozumělo a dokázalo využít v praxi. Pomáhají objevit talent dětí a rozvíjet ho. Důležité indície školy Basic jsou komunikace, čestnost, individuální rozvoj a kvalita nabytých informací. Cílem je vést a vzdělávat děti tak, aby byly v životě úspěšné a šťastné.


AMSP ČR: Asociace, která pro své členy opravdu dýchá

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) je postavena na třech základních pilířích: NEZÁVISLOST, ODBORNOST, PRAXE. AMSP ČR sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Reprezentuje zájmy více jak 254.000 podnikatelských subjektů. Má důležité postavení v rámci evropských struktur. Asociace byla založena v roce 2000.

Více o asociaci na www.amsp.cz

TECH EDU: Časopis, který vrací život technickým oborům

TECH EDU - časopis Performia partner

Časopis TECH EDU vychází jako příloha časopisu AGE. Staví pomyslný most od firem až do školních tříd, aby propojil tyto dva světy pomocí aktuálních a inspirativních informací. Kdo jiný než učitelé a rodiče by měli znát dnešní, novou podobu technických oborů a přečíst si rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa průmyslu. Dle našeho pohledu je právě toto cesta, která řeší nedostatek technicky kvalifikovaných zaměstnanců pro české firmy. A proto jsme hrdým partnerem časopisu TECH EDU.

Více o časopisu najdete na www.techedu.cz

 

TRADE NEWS: Časopis, ke kterému se vrátíte

Časopis TRADE NEWS"TRADE NEWS je pro mě kombinací hodnotných informací, zajímavostí, úspěšných příběhů a navíc krásných fotografií. Velmi oceňuji vyladěnou míru odbornosti a lidskosti, se kterou jsou příspěvky napsány. Je to přesně ten typ časopisu, který si necháte, protože jste si jisti, že se k němu ještě vrátíte. Pro české podnikatele je to výborná možnost získat představu o tom, co se děje za hranicemi, a inspirovat se. Věřím, že tak budeme my z České republiky inspirovat ostatní," říká o časopisu výkonná ředitelka Performia Lucie Spáčilová.

Od dubna 2015 je součástí časopoisu rubrika Personální rádce, která je založená na článcích z naší praxe.

Více o časopisu TRADE NEWS a jednotlivá čísla najdete na www.itradenews.cz

Informační systém IZIO od firmy IReSoft, s.r.o.

 „Na tuzemském trhu existuje celá řada složitých a robustních informačních systémů, ale konečně je tady ucelený informační systém, který se specializuje výhradně na malé firmy, živnostníky a podnikatele. I malé firmy totiž mají potřebu mít přehled nad svým podnikáním, ale nemůžou si dovolit platit desítky nebo stovky tisíc za pořízení informačního systému,“ uvedl Michal Hochman, produktový manažer společnosti IReSoft, která uvedla na trh informační systém IZIO. Společnost IReSoft, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Po celou tuto dobu se snaží všem svým zákazníkům poskytovat nadstandardní služby, inovovaná řešení a komplexní uživatelskou podporu a vzdělávání v oblasti využití informačních systémů v praxi.