Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

FAQ

Q: Mohu získat výsledky?

 • A: Ano, je možné získat výsledky. Můžete si dokonce vybrat zda chcete plné vyhodnocení trénovaného konzultanta v písemné podobě, nebo Vám postačí pouze vyhodnocení v bodech, které zpracujeme elekronicky. Vyhodnocení plné je hrazená služba a informace k ní obdržíte v naší kanceláři (telefonicky, e-mailem).
  Upozornění: Potřbujete znát kód, pod kterým jste testy vyplňovali. Bez kódu v Performia systému nepoznáme, který výsledek je ten Váš.

Q: Ovlivní moje momentální nálada výsledky testů?

 • A: Testy mapují spíše dlouhodobější stav než jen odraz momentální. Proto je jedno, zda je vaše nálada právě dobrá nebo horší. Důležité je, abyste věnovali otázkám pozornost a odpovídali co nejpravdivěji.

Q: Kdo uvidí výsledky mých testů?

 • A: Výsledky testů jsou pod velmi přísným zabezpečením. Díky tomu, že používáme místo jmen specifické kódy, jediný kdo může přiřadit daný výsledek testu ke konkrétní osobě je osoba sama a také zadavatel (zaměstnavatel, nadřízený nebo personalista popřípadě potenciální zaměstnavatel).
  Výsledky nebudou nikdy zveřejňovány nebo dostupné kdekoli. Toto je něco, na co klademe velký důraz.

Q: Musím testy vyplňovat?

 • A: Vyplnění testů je dobrovolná věc. Je jen na Vás jestli dáte šanci sobě i zaměstnavateli vybrat si pravého člověka na to pravé místo, popřípadě investovat do Vašeho potenciálu.
  Testem nehledáme nikdy "dokonalého člověka". Každý máme své "chyby", jde jen o to, že každý má nějaký svůj konkrétní potenciál a je škoda ho nevyužít. Pak jen zkoušíte, jestli právě tato pozice v této firmě je ta pravá. Což může s sebou přinést mnohá zklamání.

Q: Jaké je zabezpečení osobních údajů?

 • A: Povšimněte si také našeho bezpečnostního systému: nepoužíváme Vaše jméno pro identifikaci testu. Díky tomu Vám zajišťujeme bezpečnost a anonymitu. Jedinou informací, kterou pro identifikaci testu máme, je KÓD, který je uveden na formuláři odpovědí. Vaše jméno se v našich souborech nevyskytne.
  Všechny vložené údaje (texty odpovědí dotazníků, odpovědi na otázky testu) jsou uloženy na vysoce zabezpečeném serveru a to pouze pod Kódy - žádná jména - není podle čeho identifikovat, čí jsou které výsledky. K výsledkům testů v systému se lze dostat pouze pomocí hesel a i kdyby někdo získal výsledky testů, v systému není jediné jméno nebo kontakt, který by výsledek spojoval s konkrétní osobou.

Q: Jak můžu dostat více informací o systému personálního vyhodnocování Performia?

 • A: Nejjednodušší cestou k detailnějšímu porozumění toho, jak systém funguje je kontaktovat konzultanta Performia (klikněte na "KONTAKT") a poslat mu zprávu. V průběhu několika dní Vás budeme kontaktovat a pak můžeme dohodnout praktické předvedení osobně nebo telefonicky. V případě telefonické prezentace je potřebné, abyste měli připojení na Internet.

Q: Nakolik přesné jsou vaše vyhodnocení?

 • A: Velmi přesné. Samozřejmě nikdo není 100%- tní, ale nejlepší cesta, jak zjistit, nakolik přesný je tento systém pro Vás je vyzkoušet si ho na několika lidech, které už velmi dobře znáte. Řekněte jim, aby vyplnili náš dotazník a dostanete vyhodnocení. Jestliže výsledek vyhodnocení se bude velmi dobře shodovat s Vašim pozorováním, pak víte s jistotou, že tento systém je pro Vás užitečný. Když ne, nemusíte tento systém využívat. Je to tak jednoduché. Jestliže si chcete systém vyzkoušet, prosím kontaktujte konzultanta Performia, který Vám poskytne nejen předběžnou cenovou nabídku, ale i podporu k odstartování.

Q: Jak dlouho trvá než obdržím vyhodnocení?

 • A: PERFORMIA zaručuje, že dostanete ústní vyhodnocení do 24 hodin od okamžiku, kdy obdržíme formulář s odpověďmi. Kdyby to bylo velmi nutné, můžete kontaktovat našeho konzultanta a obyčejně můžete obdržet vyhodnocení ještě rychleji.