Bára Ledererová

Back office asistent

Barča je pevným bodem naší pražské kanceláře, jejíž plynulý chod má na starost. Jako asistentka má velmi různorodou agendu, a tak se v práci nikdy nenudí. Vždy ji ale zastihnete s úsměvem na rtech. Do Performie se Bára přidala proto, že se chtěla více zajímat o svět personalistiky. A jak sama říká, myšlenky Performie jsou jí blízké.

„Myšlenky Performie jsou mi blízké, ráda se učím od nejlepších.“

Barča přebírá ocenění za svou práci z rukou Lucie Spáčilové. 

Barča se stará nejen o nás a plynulý chod kanceláře, ale také o naši pobočku. Má na starost skvělý stav našich prostor, abychom se v nich cítili jako doma nejen my, ale i každý náš návštěvník. Další z jejích povinností je organizace interních firemních akcí, zajištění zábavy a programu, což jí jde opravdu skvěle. Vy se můžete s Barčou slyšet například na našem recepčním telefonu nebo se s ní setkáte při osobní návštěvě našeho sídla v Praze. 

Barča je stále veselá a pozitivně naladěná bytost, která vnáší do celého týmu pozitivní energii. Každého úkolu se chopí s odhodláním, že nic není nemožné. Miluje koně a svůj volný čas ráda tráví v přírodě a s přáteli.

Co o její práci říká kolegyně

„Bára je neskutečně bystrá a ochotná. Dokáže převzít plnou zodpovědnost za svou práci a je oporou nejen pro mě, ale i pro celý tým. Už po prvním měsíci jsem měla pocit, že je tu s námi již několik let. Tak úžasně zapadla. Je to Performačka každým coulem.“

Hana Slačálková, Trenérka seminářů a Performia partner Čechy

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. Pestrost - každý den v práci je trochu jiný
2. Skvělá spolupráce se skvělým týmem lidí, na které se mohu kdykoli spolehnout
3. Práce, která dává smysl, protože pomáháme firmám budovat produktivní týmy, a to je super

Báry osobní motta

„Vězte, že jste to Vy, kdo Vás dostane tam kam chcete.“

„Je mnoho báječných míst na světe, ale jedno z mých nejoblíbenějších je na koňském hřbetě“ 


Jak se s Barčou spojit?

+420 731 492 016