Barbora Vavříčková

Asistentka financí a produkce

Barbora je "srdcař" každým coulem. Ještě nikdo ji neviděl bez úsměvu na tváři, a to ani ve chvíli, kdy má práce nad hlavu. Je chodící radost z práce a s tímhle přístupem a zodpovědností jí vlastní chystá a organizuje semináře. K tomu pomáhá v oddělení financí a se spoustou dalších věcí na pobočce v Praze.

Zodpovědnost za to, aby vše proběhlo tak, jak má, ve mně zapaluje ten správný oheň pro to, abych svou práci odváděla co nejlépe.

Bára (druhá zleva) s kolegy na konferenci Moderní trendy 2019. 

Bára v Performii zajištuje, aby naše klíčové i specializované semináře byly včas a správně přichystané a aby nic nestálo v cestě jejich hladkému průběhu. Na starosti má jejich přípravu od A do Z, tedy od přihlášení účastníků po rozeslání pozvánek, přes zajištění občerstvení nebo přípravu materiálů.

Je pro ni důležité, aby trenér i účastníci mohli věnovat 100 % své pozornosti výkladu semináře, a tak musí být vše bezchybné. S pečovatelským přístupem se tak stará o přípravu pro účastníky seminářů a pomáhá i tam, kde vidí, že je zrovna třeba. Její přístup k práci nelze nemilovat.

Ve volných chvílích se věnuje pečení a vaření. Ráda poznává nová místa, takže když má zrovna čas, cestuje s rodinou. A ddyž si od všeho potřebuje odpočinout, běhá. 

Co o její práci říká kolegyně

"Bára je skvělou a nepostradatelnou součástí našeho produkčně-finančního týmu. Vše vždy velmi rychle, ochotně a s úsměvem vyřídí a vyřeší. Nic pro ni není problém. Je s ní prostě radost spolupracovat!"

Petra Fialová, manažerka pro finance a produkci

3 věci, které má na své práci
nejraději?
 

1. Mám ráda tu rozmanitost práce, každý den dělám něco jiného.
2. Poprvé v životě mám práci, která mi dává smysl.
3. Po víkendu se těším do práce, protože mám úžasný kolektiv a vím, že se na kolegyně mohu ve všem spolehnout.

Báry osobní motto
 


"S úsměvem jde všechno lépe."


Jak se s Barborou spojit?

+420 226 889 251