Darja Halamíková

Performia partner Severní Morava

Darja se jednoho dne rozhodla, že chce, aby i firmy na Ostravsku měli někoho, na koho se mohou v budování týmu a výběru lidí obrátit a kdo jim může ušetřit mnoho vrásek. A tak v Ostravě, Kopřivnici a okolí s velkým nasazením objíždí klienty a předává funkční know-how Performie.

Díky spolupráci s Performií jsem dostala možnost denně přispívat ke zlepšování nejen mezilidských vztahů ve firmách.

Darja by se pro své klienty v Ostravě a okolí rozdala. Na snímku (vpravo) se svými moravskými kolegyněmi při akci pro naše VIP klienty v Brně.

Dajru vždy velmi bavila práce s lidmi a po roce 1995 měla to štěstí, že se dostala ke zdroji „pozitivní literatury“, která se na českém trhu s knihami pomalu začínala prodávat.

"Díky spolupráci s Performií a díky jejímu know-how jsem dostala možnost pomáhat firmám, ať už malým či velkým, v rozvoji personální oblasti. Mohu tak denně přispívat nejen ke zlepšení mezilidských vztahů u mých klientů, ale také k tomu, že se vedení českých firem učí tvořit produktivní tým i to, jak si jej udržet," popisuje Darja svou práci.

Darja se raduje hlavně z toho, že její práce je naprosto v souladu s její životní filozofií – dělat to, co má smysl, co ji naplňuje a někomu tím navíc pomáhá.

Ve volném čase sportuje, věnuje se tanci a má ráda přírodu, hudbu a knihy.

Co o její práci říkají klienti

„Nejvíc se mi líbilo, že Darja dokázala přesvědčit i našeho pana ředitele, aby vyškolil i ostatní
mé kolegy, a tím nám ulehčila vzájemnou komunikaci a porozumnění. Darja je velice milá a
má super přístup."

Regína Otáhalová, personalistka ve společnosti AT Computers s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. moje práce je smysluplná
         2. je to pro mě další možnost, jak pomoci nejen konkrétnímu člověku, ale celé společnosti
        3. je pestrá, každý den jiná, baví mě

Darji osobní motto


"Žijeme zde na této zemi a čeká nás už jen pár desetiletí života. A my přitom ztrácíme mnoho nenahraditelných hodin trápením nad různými křivdami, na něž si po roce ani my, ani nikdo jiný už nevzpomene. Věnujme raději svůj život hodnotným činům, citům a myšlenkám, velkým láskám a stabilním projektům. Protože život je skutečně příliš krátký na to, abychom si všímali maličkostí." (André Maurois)


Jak se s Darjou spojit?