Denisa Hrubešová

Specialistka marketingu a PR

Denisa je osoba na svém místě. Rychlá, bystrá, kreativní a od svého začátku výrazně přispívá dobrému chodu marketingového oddělení. Má na starosti naše odborné přednášky, publikace, které Performia vydává, reference od klientů, sociální sítě Performia a mnoho dalšího. Setkáte se s ní v Praze, když přijdete na naši přednášku.

Na práci v Performii mě baví, že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl.

Bára často říká, že bez Denisy by se v marketingu neobešla. A to platí i pro celou firmu. Denisa je se svým záměrem a odhodláním opravdovou oporou celé firmy.

"Na práci pro Performii mě baví to, že za každým vykonaným úkonem je vidět moje práce. Že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl. Je to takové mé poslání, protože vzdělávání je podle mě to nejcenější, co člověk má," říká o své práci Denisa.

Pokud jste se o nás doslechli poprvé, je možné, že bude právě Denisa jednou z prvních osob, se kterou se seznámíte, má totiž kompletně pod palcem odborné přednášky, které jsou pro klienty takovým vstupním můstkem do našeho světa.

A pokud už jste prošli nějakým z našich seminářů, bude si Vás možná Denisa chtít natočit. Kromě sociálních sítí, na které je u nás ten největší expert, je totiž také mistr videí, zejména těch referenčních. A to není všechno, vzládá toho opravdu hodně, takže plně potvrzuje představy o tom, jak všestranní jsou lidé v marketingu.

Denisa osobně je vášnivý čtenář, sportuje, sice nárazově, ale s nekonečným nadšením, jsem filmový a seriálový milovník a velký nadšenec pro módu.

Co o její práci říkají klienti

„Slečna Hrubešová je velmi intuitivní a byla nám nápomocná od začátku až do konce při
řešení naší objednávky."

Markéta Třasáková, obchodní ředitelka společnosti AB Clima s.r.o

3 věci, které má na své práci
nejraději?
 

1. smysluplnost
 2. kolektiv
3. seberealizace

Denisy osobní motto

Pokud si zvolíš práci, kterou miluješ, už nikdy nebudeš muset pracovat.


Jak se s Denisou spojit?

+420 242 447 643


Články autora

Eva Belicová o tom, jak se stala trenérkou Performia


Eva Belicová je konzultantka a "čerstvá" trenérka společnosti Performia. V tomto rozhovoru jsme se jí zeptali na to, jak se k trénování dostala a co na tom bylo nejtěžší.

celý článek

Hana Slačálková o tom, jak zvládá vytíženost trenérky a konzultantky


Hana Slačálková je trenérka, konzultantka, personalistka a specialistka na výběr nových kolegů pro naše klienty. Hanka pracuje ve společnosti Performia na den přesně 5 let (nastoupila k nám 16.7.2013). Je to člověk neskutečně přizpůsobivý a nebojí se žádných výzev. Za těch 5 let v Performii ušla dlouhou cestu. Tak jsme si jí na chvilku zastavili, abychom se jí zeptali na vše možné.

celý článek

Lenka Komorousová a její cesta od konzultantky až k podpoře VIP klientů


Lenka Komorousová je manažerkou pro podporu licencovaných klientů. V Performii ale začínala na úplně jiné pozici. Jaká byla její cesta Performií za těch dlouhých 13 let? To se dozvíte v našem rozhovoru!

celý článek

Martina Pěčková: Díky Performii jsme si začali uvědomovat důležitost produktivity


Stát se VIP licencovaným klientem Performia není jen tak. Klient musí nejdřívě projít intenzivním pětidenním seminářem, ze kterého jsou 3 dny věnovány jen vyhodnocování našeho U-testu. Ten pak může v rámci licence využívat v plném rozsahu. Ale nebojte se, nehodíme Vás po semináři jen tak do vody. Každý VIP klient má k ruce naší Lenku. Lenka je takový “přítel na telefonu“, který vždy rád poradí a nasměruje správným směrem. Ale dost už teorie, pojďte se podívat na dvourozhovor s naší čerstvou licencovanou klientkou paní Martinou Pěčkovou, personalistkou ze společnosti EURO NÁŘADÍ s.r.o. a Lenkou Komorousovou, podporou pro naše licencované klienty.

celý článek
Další články autora