Denisa Hrubešová

Specialistka marketingu a PR

Denisa je osoba na svém místě. Rychlá, bystrá, kreativní a od svého začátku výrazně přispívá dobrému chodu marketingového oddělení. Má na starosti naše odborné přednášky, publikace, které Performia vydává, reference od klientů, sociální sítě Performia a mnoho dalšího. Setkáte se s ní v Praze, když přijdete na naši přednášku.

Na práci v Performii mě baví, že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl.

Bára často říká, že bez Denisy by se v marketingu neobešla. A to platí i pro celou firmu. Denisa je se svým záměrem a odhodláním opravdovou oporou celé firmy.

"Na práci pro Performii mě baví to, že za každým vykonaným úkonem je vidět moje práce. Že vím, co dělám, proč to dělám a dává mi to smysl. Je to takové mé poslání, protože vzdělávání je podle mě to nejcennější, co člověk má," říká o své práci Denisa.

Pokud jste se o nás doslechli poprvé, je možné, že bude právě Denisa jednou z prvních osob, se kterou se seznámíte, má totiž kompletně pod palcem odborné přednášky, které jsou pro klienty takovým vstupním můstkem do našeho světa.

A pokud už jste prošli nějakým z našich seminářů, bude si Vás možná Denisa chtít natočit. Kromě sociálních sítí, na které je u nás ten největší expert, je totiž také mistr videí, zejména těch referenčních. A to není všechno, zvládá toho opravdu hodně, takže plně potvrzuje představy o tom, jak všestranní jsou lidé v marketingu.

Denisa osobně je vášnivý čtenář, sportuje, sice nárazově, ale s nekonečným nadšením, jsem filmový a seriálový milovník a velký nadšenec pro módu.

Co o její práci říkají klienti

„Slečna Hrubešová je velmi intuitivní a byla nám nápomocná od začátku až do konce při
řešení naší objednávky."

Markéta Třasáková, obchodní ředitelka společnosti AB Clima s.r.o

„S Denisou je radost pracovat. Ten úsměv na tváři čiší snad i z jejích e-mailů. Pro každou situaci má vždy výborné řešení, aby byly obě strany spokojeny. Hlídá termíny a myslí opravdu na všechno s předstihem. Je vidět, že má vše pod kontrolou. Nejvíc se mi líbí, že z ní vyzařuje, že má svou práci opravdu ráda. Navíc je mi sympatická její dobrodružná povaha, kdy vyrazí do Asie a odtamtud zvládá v pohodě pracovat! Musí být radost mít takovou kolegyni."

Pavlína Holá, Business Development Manager ve společnosti Taylor Wessing enwc advokáti v.o.s.

3 věci, které má na své práci
nejraději?
 

1. smysluplnost
 2. kolektiv
3. seberealizace

Denisy osobní motto

Pokud si zvolíš práci, kterou miluješ, už nikdy nebudeš muset pracovat.


Jak se s Denisou spojit?

+420 242 447 643


Články autora

Eva Belicová o tom, jak se stala trenérkou Performia


Eva Belicová je konzultantka a "čerstvá" trenérka společnosti Performia. V tomto rozhovoru jsme se jí zeptali na to, jak se k trénování dostala a co na tom bylo nejtěžší.

celý článek

Hana Slačálková o tom, jak zvládá vytíženost trenérky a konzultantky


Hana Slačálková je trenérka, konzultantka, personalistka a specialistka na výběr nových kolegů pro naše klienty. Hanka pracuje ve společnosti Performia na den přesně 5 let (nastoupila k nám 16.7.2013). Je to člověk neskutečně přizpůsobivý a nebojí se žádných výzev. Za těch 5 let v Performii ušla dlouhou cestu. Tak jsme si jí na chvilku zastavili, abychom se jí zeptali na vše možné.

celý článek

Lenka Komorousová a její cesta od konzultantky až k podpoře VIP klientů


Lenka Komorousová je manažerkou pro podporu licencovaných klientů. V Performii ale začínala na úplně jiné pozici. Jaká byla její cesta Performií za těch dlouhých 13 let? To se dozvíte v našem rozhovoru!

celý článek

Martina Pěčková: Díky Performii jsme si začali uvědomovat důležitost produktivity


Stát se VIP licencovaným klientem Performia není jen tak. Klient musí nejdřívě projít intenzivním pětidenním seminářem, ze kterého jsou 3 dny věnovány jen vyhodnocování našeho U-testu. Ten pak může v rámci licence využívat v plném rozsahu. Ale nebojte se, nehodíme Vás po semináři jen tak do vody. Každý VIP klient má k ruce naší Lenku. Lenka je takový “přítel na telefonu“, který vždy rád poradí a nasměruje správným směrem. Ale dost už teorie, pojďte se podívat na dvourozhovor s naší čerstvou licencovanou klientkou paní Martinou Pěčkovou, personalistkou ze společnosti EURO NÁŘADÍ s.r.o. a Lenkou Komorousovou, podporou pro naše licencované klienty.

celý článek
Další články autora