Jana Havlovicová

Asistentka back office

Jana je obrovskou podporou všech členů Performia týmu. Je vždy připravená pomoci s čímkoliv a tím, že svou prací pomáhá odbřemeňovat mnoho lidí a má všechno jí svěřené pod kontrolou, umožňuje, aby celá Performia jela ještě rychlejším tempem. Do všeho se navíc vrhá s velkou ochotou a úsměvem na tváři, ať už jde o prkotinu nebo nelehký úkol.

Mým největším pracovním úspěchem je, že mě Performia přijala do svého týmu.

Jana (vpravo) spolu s ředitelkou Performie Lucií Spáčilovou, které velmi často pomáhá dotahovat některé z projektů

"Mým největším pracovním úspěchem je, že mě Performia přijala do svého týmu a ukázala mi novou cestu, kterou se mohu vydat," říká Jana o svém setkání s Performií.

V práci se snaží být všude, kde je třeba pomoci - ať už klientovi nebo kolegyni. Má samozřejmě své konkrétní posty, které drží, nezřídka jí ale přistane na stole práce, kterou je prostě rychle třeba dotáhnout. A jde jí to skvěle.

Má hodně ráda zvířata, a proto svůj volný čas tráví právě s nimi v jejím rodném městě na západě Čech, kam se ráda a často vrací. Jinak svůj čas věnuje příteli, rodině, kamarádům anebo si občas sedne k pianu.

Co o její práci říkají kolegyně

"Janča je náš poklad, je obrovskou podporou všech členů týmu na všech různých frontách. Když někdo nestíhá, vždy ochotně pomůže a „vytrhne mu trn z paty“, ať už je to cokoliv. Je prostě skvělá a vůbec si to tu bez ní nedovedeme představit!"

Petra Fialová, manažerka pro produkci a finance

3 věci, které má na své práci
nejraději?
 

1. To, že žádný den není stejný a neustále ji to posouvá dopředu.
2. Baví ji rychle plnit přání klientů tak, aby to vedlo k jejich spokojenosti.
3. To, že kolegyním šetří čas, aby měly více prostoru na své hlavní posty.

Jany osobní motto
 


"Nedělej ostatním to, co nechceš, aby oni dělali tobě"


Jak se s Janou spojit?

+420 731 492 016