Karla Zbořilová

Junior obchodník a konzultant pro Moravu

Kája pracuje v Performii na pozici Junior obchodník a konzultant pro Moravu. Pomáhá našim konzultantům s ověřováním referencí a našim klientům s výběrem kandidátů. Díky svému zápalu a chuti se učit získala Performia posilu v podobě dalšího srdcaře.

„V Performii mám možnost učit se od těch nejlepších v oblasti personalistiky.“

Kája s kolegyní Ivou v brněnské kanceláři

Jak sama Kája říká, Performia si ji získala díky našemu videu Kára. To shlédla během toho, co procházela výběrovým řízením na volné místo u jednoho našeho klienta. Ihned ji okouzlilo. Propadla tak našemu systému výběru zaměstnanců a nastoupila jako posila našeho brněnského týmu.  

Kája tráví ráda svůj volný čas v přírodě, kde je schopna na vše zapomenout a načerpat novou energii. Také ráda čte vše od lehké literatury až po tu náročnou, například o investicích. 

Co o její práci říká kolegyně

„U Káji je super, že se od začátku vrhla do práce s tím, že má tu práci ráda, což je v Performii první z předpokladů k úspěchu. Kája je ochotná, rychle se zaškolila a začala svou prací obrovsky pomáhat svým kolegyním i našim klientům. Během tří měsíců se stala velmi kompetentní v oblasti výběru a hodnocení kandidátů. Vnímá u nich ty správné indikátory a volí správná doporučení." 

Marta Machovská, Trenérka seminářů a Performia partner Morava 

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. Že pomáhám klientům vybírat do svých týmu ty správné produktivní lidi
2. Různorodost práce, která je každý den jiná, člověk má tak pořád co dělat 
3. Neuvěřitelně podporující a inspirující energii, která v Performii je

Karly osobní motta

„Vše se děje z nějakého důvodu, a proto nelituj svých rozhodnutí“


Jak se s Karlou spojit?