Kateřina Dobešová

Performia partner Morava

Katka pracuje v Performii jako obchodník a konzultant pro Moravu. V Perfomii našla nejen prostor být sama sebou, ale také funkční myšlenky, díky kterým může pomoci svým klientům v nouzi. Katka funguje také jako pevný bod pro své klienty. Kdykoliv mají pocit, že v jejich životech a firmách vládne zmatek, mohou Kačce zavolat a ona jim poskytne oporu i radu, kudy dál.

„Proč právě Performia? Vždy jsem v životě potřebovala jasné pojmy, fakta, a aby mi dávaly věci smysl. Toto vše Performia naplňuje. Dává mi prostor být sama sebou a přitom pomocí celé její myšlenky být parťákem klientům. Našla jsem v Performii zdroj informací, které mohu předávat dál.“

Katka s kolegyní Martou Machovskou jako vždy usměvavé
a v dobré náladě. 

Kromě schůzek se s Kačkou můžete setkat také na některém z našich seminářů. Tam vás Katka každé ráno uvítá úsměvem, dobrou náladou a čerstvou kávou. Díky jejímu servisu a péči se na našich seminářích budete mít jako v bavlnce. 

Přeci jen však existuje místo, kde Katku určitě nepotkáte. Tím jsou dovolenkové resorty. Katka miluje sport, přírodu a zvířata, a proto se raději, než do resortu vydává hledat způsoby, jak zajímavá místa poznávat jinak než běžní turisté. 

Co o její práci říká kolegyně

„Katka se hodně zaměřuje na to, co potřebuje klient aktuálně vyřešitm a nezdráhá se mu pomoci. Využívá u toho poznatky ze své praxe na pozici personalistky, takže ví, co firma uvnitř řeší a na jaké potíže třeba může narážet. Katka není teoretik. Jejím cílem je, aby klientovi předané rady pomohly a aby je uměl aplikovat v praxi." 

Marta Machovská, Trenérka seminářů a Performia partner Morava 

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. Smysl – když něco dělá musí jí to dávat smysl.
2. Volnost – je jen na ní, zda bude v práci i v životě úspěšná.
3. Pomoc – je úžasné vidět, když se klienti posouvají.

Katky osobní motto

„Do života ti přijde jen to, co dokážeš zvládnout. Je jen o tobě, jak se k tomu postavíš. A jestli před tím uhneš, věř, že se to vrátí, abys to zvládl.“


Jak se s Katkou spojit?

+420 604 172 067