Lenka Komorousová

Manažerka pro podporu licencovaných klientů

Lenka má více než 7 let zkušeností na pozici konzultanta Performia, takže přesně ví, jak v konkrétním případě našim VIP klientům s najímáním či hodnocením zaměstnanců poradit. Celkově velmi ráda pomáhá lidem a nelze si toho při komunikaci s ní nevšimnout. Naši VIP klienti jsou u ní jako v bavlnce.

Mým cílem je, aby náš VIP klient dokázal opravdu rychle a efektivně vybírat své zaměstnance.

Lenka s našimi VIP klienty ze společnosti AHORN CZ s.r.o., o které se s nadšením stará.

Pokud se stanete naším VIP klientem, což znamená, že plně využíváte naše know-how a online systém Performia při výběru a hodnocení zaměstnanců, bude to právě Lenka, která bude Vaší podporou, na níž se můžete kdykoliv obrátit.

A můžeme říct, že neexistuje nikdo, kdo by se o naše VIP klienty postaral lépe a profesionálněji. Ať s našimi nástroji teprve pracovat začínáte nebo už jste náš dlouholetý klient, bude Vám Lenka věnovat veškerou svou péči, aby se Vám výběr těch nejšikovnějších lidí podařil na jedničku.

"Mým cílem je, aby klient mohl opravdu rychle a efektivně vybírat zaměstnance, kteří plně podpoří jeho firmu, a měl tak díky tomu více prostoru i na své soukromí," říká ke své práci Lenka.

A co dělám Lenka ve svém volném čase? Věnuje se rodině, ráda chodí do přírody a hodně čte.

Co o její práci říkají klienti

„Lenka nám velmi pomohla. Byli jsme v časovém presu a věděli jsme, že
budeme shánět posily. Lenka obratem vytvořila inzerát šitý na míru, čímž nám vytrhla trn
z paty. Cením si zejména její rychlosti, efektivity a profesionálního přístupu."

Kamila Pokorná, personální ředitelka ve společnosti Pokorný spol. s r.o.

„S Lenkou se mi spolupracuje jedním slovem skvěle. Je na telefonu od brzkého rána do pozdního odpoledne, vždy si ví rady s mým požadavkem, ke kterému přistupuje s maximální ochotou. Doposud se nestalo, že by mi neuměla poradit, pomoci nebo vyjít vstříc. Když je zaneprázdněná a nedovolám se na první dobrou, vždy mi zavolá nazpět a hlavně pomůže! Cením si tak její nekonečné trpělivosti, neboť volám s opakovanými dotazy. Nikdy nedá najevo, že jsme podobnou/stejnou situaci již řešily. Myslím, že hlavně ze začátku se se mnou hodně natrápila, protože komunikace se mnou byla složitější. I přesto, zejména při prvním osobním setkání, nedala najevo žádné emoce, teď mám na mysli negativního charakteru, něco v duchu „tak to jste vy, no to mě teda těší…“. Jednoduše mě nesoudila jen proto, že jsem v začátcích potřebovala, možná, mnohem více informací, než ostatní. Holt je přirozeně milá a jak už jednou zaznělo, i velmi trpělivá. "

Gabriela Tichá, personální ředitelka ve společnosti DITON s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději
 

1. Miluji na své práci, že schopné děláme ještě schopnějšími. Lidé pak ve svém životě realizují své sny a to je
úžasné.
2. Pak to, že klienti díky našemu know-how zaměstnávají šikovné a výkonné lidi a díky tomu jsou obě strany šťastnější.
3. A baví mě pomáhat ostatním, aby našli svou cestu, mohli se stát sami sebou a byli ještě úspěšnější.

Lenky osobní motto


Každý den může být jedinečný, záleží jen na nás.


Jak se s Lenkou spojit?Články autora

Personální audit očima zkušené konzultantky


Zkušená konzultantka Lenka Komorousová odpovídá na otázky, které vám mohou dobře osvětlit problematiku přijímání lidí, a to díky jejím dlouholetým zkušenostem v práci s personalisty.

celý článek