Lenka Komorousová

Manažerka pro podporu licencovaných klientů

Lenka má za sebou více jak 7 let v roli konzultanta Performie. Od října roku 2014 pak působí jako podpora našich licencovaných VIP klientů. Další, ale rozhodně ne poslední rolí, kterou Lenka v Performii má je koordinátor Performia klubu, v rámci kterého pořádá brunche, odborné webináře a networkingové akce. Na pozici produkčního manažera EXE služeb pak uplatní svoje zkušenosti z oblasti výběru zaměstnanců.

Mým cílem je, aby náš VIP klient dokázal opravdu rychle a efektivně vybírat své zaměstnance.

Lenka s našimi VIP klienty ze společnosti JAP FUTURE s.r.o., u kterých pořádala jeden z brunchů. 

Naši VIP klienti tvoří a hledají nové a nové způsoby, jak věci zlepšovat a posouvat kupředu. Chtějí mít skvělé týmy, chtějí rozumět lidem, chtějí firmu, která bude skvěle fungovat. K tomu jim pomáhá nejen naše komplexní know-how, ale taky právě Lenička. 

A můžeme říct, že neexistuje nikdo, kdo by se o naše VIP klienty postaral lépe a profesionálněji. Pokud se stanete našimi VIP klienty, Lenka vás vždy nasměruje a probere s vámi cokoliv budete potřebovat. Věděli jste například, že umí udělat náslech pohovoru nebo ověřování referencí a následný rozbor? Mimo jiné s vámi bude ráda úzce spolupracovat třeba při vašem prvním výběrovém řízení. 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, můžete se s Lenkou spojit přes telefon, email, Teamsy i Whatsapp. Odpověď dostanete ještě ten samý den

"Mým cílem je, aby klient mohl opravdu rychle a efektivně vybírat zaměstnance, kteří plně podpoří jeho firmu, a měl tak díky tomu více prostoru i na své soukromí," říká ke své práci Lenka.

Od roku 2014 do roku 2023 má za sebou Lenka 200 výběrových řízení v rámci kterých jí rukama prošlo více jak 7 000 kandidátů

Od roku 2014 do roku 2023 zodpověděla 9 853 dotazů od našich klientů. Přičemž vyřízení jednoho dotazu jí průměrně zabere 30 minut. Kolik času tím celkem strávila si už zvládnete spočítat sami. Umíte si to ale představit?

Lenka také pořádá brunche pro naše VIP klienty, kde si mohou sdílet zkušenosti a vzájemně se inspirovat. V letech 2014 - 2023 jich bylo už 53 a zůčastnilo se jich 780 klientů. Na odborných webinářích pak bylo více než 603 účastníků. 

A co dělá Lenka ve svém volném čase? Věnuje se rodině, ráda chodí do přírody a hodně čte.

Co o její práci říkají klienti

„Lenka nám velmi pomohla. Byli jsme v časovém presu a věděli jsme, že
budeme shánět posily. Lenka obratem vytvořila inzerát šitý na míru, čímž nám vytrhla trn
z paty. Cením si zejména její rychlosti, efektivity a profesionálního přístupu."

Kamila Pokorná, personální ředitelka ve společnosti Pokorný spol. s r.o.

„S Lenkou se mi spolupracuje jedním slovem skvěle. Je na telefonu od brzkého rána do pozdního odpoledne, vždy si ví rady s mým požadavkem, ke kterému přistupuje s maximální ochotou. Doposud se nestalo, že by mi neuměla poradit, pomoci nebo vyjít vstříc. Když je zaneprázdněná a nedovolám se na první dobrou, vždy mi zavolá nazpět a hlavně pomůže! Cením si tak její nekonečné trpělivosti, neboť volám s opakovanými dotazy. Nikdy nedá najevo, že jsme podobnou/stejnou situaci již řešily. Myslím, že hlavně ze začátku se se mnou hodně natrápila, protože komunikace se mnou byla složitější. I přesto, zejména při prvním osobním setkání, nedala najevo žádné emoce, teď mám na mysli negativního charakteru, něco v duchu „tak to jste vy, no to mě teda těší…“. Jednoduše mě nesoudila jen proto, že jsem v začátcích potřebovala, možná, mnohem více informací, než ostatní. Holt je přirozeně milá a jak už jednou zaznělo, i velmi trpělivá. "

Gabriela Tichá, personální ředitelka ve společnosti DITON s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději
 

1. Miluji na své práci, že schopné děláme ještě schopnějšími. Lidé pak ve svém životě realizují své sny a to je
úžasné.
2. Pak to, že klienti díky našemu know-how zaměstnávají šikovné a výkonné lidi a díky tomu jsou obě strany šťastnější.
3. A baví mě pomáhat ostatním, aby našli svou cestu, mohli se stát sami sebou a byli ještě úspěšnější.

Lenky osobní motto


Každý den může být jedinečný, záleží jen na nás.


Jak se s Lenkou spojit?


Co se o ní ještě můžete dozvědět?

Lenka a její cesta od konzultantky až k podpoře VIP klientů


Články autora

Personální audit očima zkušené konzultantky


Zkušená konzultantka Lenka Komorousová odpovídá na otázky, které vám mohou dobře osvětlit problematiku přijímání lidí, a to díky jejím dlouholetým zkušenostem v práci s personalisty.

celý článek