Martina Rancová

Personální konzultant

Martina byla dlouholetým fanouškem Performie a naše know-how i způsob práce zná už dlouho z praxe projektového manažera různých projektů a oborů. Dnes v Performii na částečný úvazek pomáhá klientům, kteří se ještě nestihli vše naučit, s výběrem šikovných nováčků.

Som veľkým milovníkom “efektívneho náboru”, a preto mi dáva zmysel pomáhať personalistom a šéfom v naberaní schopných a výkonných ľudí pomocou nášho know-how.

Martina je profesionál každým coulem a její úsměv k ní neodmyslitelně patří.

Martina se do týmu Performia přidala po tom, co Performia systém a know-how dlouhá léta využívala v praxi jako projektový manažer v různých oblastech. "Jsem velkým milovníkem "efektivního náboru", a proto mi dává smysl pomáhat personalistům a šéfům v najímání schopných a výkonných lidí pomocí našeho know-how," říká o práci v Performii Martina.

Martina se věnuje výběrovým řízením pro naše klienty. Když některý z klientů ještě neprošel celou cestu úspěšného klienta a potřebuje zrovna teď pomoci, je tu pro něj právě ona. Má v současné době 100% úspěšnost a rozhodla se tohle číslo udržet.

Její volný čas v současnosti velmi efektivně vyplňuje její tříletý "tajfun" (jak sama v žertu nazývá svého syna), ale když už si najde chvilku, ráda ji vyplní tenisem, během, čtením a samostudiem.

Co o její práci řekla její kolegyně

„Martina je opravdu systematická a záleží jí na výsledku. Nezná termín „nejde“ a vždy hledá všemožné způsoby, které vedou k tomu, aby byl klient na konci spokojený a dostal to, co chtěl. Ve své práci je velmi poctivá a nic nenechává náhodě. Velmi dobře se mi s ní spolupracuje."

Iva Schulzová, personální senior konzultant

3 věci, které má na své práci nejraději

1. že je přesná
2. že je efektivní
3. že doopravdy pomáhá

Martiny osobní motto

„Toužíte-li po jistotě i za cenu štěstí, získáte ji právě
za takovou cenu.
(Richard Bach)


Jak se s Martinou spojit?

+420 606 036 806