Miroslava Pachlopníková

Personální konzultant

S Performií se poprvé setkala před sedmi lety, když si hledala tehdy své druhé zaměstnání po vysoké škole. Inzerát a pohovor s naší ředitelkou Lucií Spáčilovou si pamatuje do teď. Dnes Mirka pomáha našim klientům efektivně a plnohodnotně zapojit naše know-how do jejich procesu výběrového řízení. Asistuje jim například při výběru kandidátů. Klienti si velmi chválí její rychlost a efektivitu i to, jak jim pomůže jejich teoretické znalosti aplikovat v praxi.

„Velmi se mi líbí účel naší společnosti. To, že vnášíme zdravý rozum do firem, bortíme stereotypy a zažité předsudky. Díky našemu know-how objevíme produktivního, šikovného člověka a často díky nám dostane šanci ten, který by kvůli zažitým stereotypům ve výběrovém řízení neuspěl. Na druhou stranu odhalíme kandidáta, který má sice “vystajlovaný“ životopis, umí se prodat, tedy velmi zapůsobí na pohovoru, ale je neochotný, neproduktivní, v týmu může tvořit špatnou atmosféru či dokonce vyloženě firmě škodit.”

Mirka s kolegyněmi v brněnské kanceláři

Mirka je taková naše staro-nová posila. Původně do Performie nastoupila na pozici koordinátora prodejního týmu v Brně. Kde, jak sama říká, započala její láska k Performii. Kvůli rodičovské Mirku čekala menší pauza, ale jak už to tak bývá, dobří holubi se vracejí, a tak Mirka po rodičovské dovolené opět nastoupila do Performie. Tentokrát na pozici personálního konzultanta.

„Je mi velmi blízká mentalita, uvažování, prostě životní nastavení mých kolegyň. Zároveň si vážím lidského přístupu Lucky“

Ve svém volném čase se nejvíce věnuje dětem. Když má čas vyloženě jen pro sebe, nejraději chodí na dlouhou procházku do lesa. Radost jí také dělá práce na zahradě, pokojovky a setkávání se s přáteli. Jedním z jejích snů je podívat se do Nepálu. Věří, že se jí brzy splní.

Když jí do života přišly děti, táhlo to Mirku ven z města. To se jí také povedlo. Už pátým rokem žijí s mužem a dětmi v malebné vesničce v Moravském krasu. Je pyšná na to, že mají s manželem takový domov a 15 letý vztah, což samozřejmě, podle jejích slov, není samo sebou. 

Co o její práci říká kolegyně

„Mirka byla od prvního okamžiku v Performii užitečná. Její schopnost rychle se prokousávat kupou aktivit a její pozitivní přístup způsobil, že se věci prostě a jednoduše posouvaly k cíli. A to si zachovala i pro mateřské dovolené. I když přesídlila na jinou pozici, tuhle svou super schopnost tu využívá na maximum. A ještě je s ní sranda."

Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka, PERFORMIA, spol. s r.o.

„Na spolupráci s Mirkou si moc cením, že se na ni mohu spolehnout. Drží slovo, to co si řekneme, je vždy hotové, jak jsme si řekly. Zajímá se a chce se učit nové věci a vše posouvat a vylepšovat. To je pro mě moc hodnotné,  je radost s Mirkou spolupracovat. Těším se na naši další spolupráci a jsem moc ráda, že Mirku máme.“ 

Lenka Komoroousová, manažer pro podporu VIP klientů a personální konzultant, PERFORMIA,spol. s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. pocit, že pomáhá klientovi mít v týmu produktivního, loajálního člověka.
2. vědomí, že díky její práci získá kandidát zaměstnání, ve kterém bude spokojený.
3. motivující tým, který si vzájemně pomáhá, podporuje a dělá svou práci srdcem

Mirky osobní motta


„Svět patří těm, co se neposerou.“ Charles Bukowski

 „Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že vy jste pilot.“ Michael Althsuler


Jak se s Mirkou spojit?

+420 737 621 008